Gå til hovedindhold

Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644913752
Pris fra 111 krtil 149,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 38,95 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist
-26%111 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist billede

Produktinformation

Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Sæber & håndcreme
EAN: 5707644913752
Varenr.: 651465-01
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Lotion Silky Mist 275 ml
112,95 kr
Til butik
Meraki Hand Lotion Silky Mist 275 ml billede

Produktinformation

⭐ Hurtigt absorberende · Fugter uden at fedte · Let, frisk duft En silkeblød håndlotion, der plejer og fugter hænderne i dybden uden at virke tung på huden. Konsistensen er let og absorberes hurtigt, så du kan fortsætte dagens gøremål uden fedtede håndflader. Den diskrete Silky Mist-duft forener rene, friske nuancer med et blødt strejf af citrus og florale noter – elegant og behagelig til daglig brug. Fordele Giver langvarig fugt og efterlader huden blød, smidig og velplejet. Trænger hurtigt ind uden klæbrig fornemmelse. Velegnet til daglig brug og alle hudtyper – også tørre hænder. Let, ren duft som ikke virker overvældende. Ideel ved håndvask og efter brug af hånddesinfektion for at modvirke udtørring. Sådan bruger du produktet Påfør 1–2 pump på rene, tørre hænder. Massér grundigt ind – især over knoer og omkring neglebånd. Gentag efter behov i løbet af dagen for at bevare fugten. Tip: Brug efter håndvask for et ekstra blødt og velplejet resultat. Resultat Hænderne føles øjeblikkeligt blødere og glattere. Hudens naturlige fugtbalance understøttes og udtørring modvirkes. En frisk, diskret duft, der efterlader et velplejet indtryk.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Fodpleje & Håndpleje
Størrelse: 275.00ml
Artikel nr.: 5707644913752
EAN: 5707644913752
Varenr.: 5707644913752
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Lotion 275 ml - Silky Mist
-25%113,1 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Lotion 275 ml - Silky Mist billede

Produktinformation

Meraki Hand Lotion - Silky Mist er en luksuriøs håndlotion, der gør huden silkeblød og velplejet. Formlen med jojobaolie og kakaosmør trænger dybt ind i huden og giver intens fugt uden at virke fedtet. Den elegante duft skaber en sanserig oplevelse, hver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 5707644913752
Varenr.: 119889
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion, Silky Mist, 275 Ml
119 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Hånd lotion, Silky mist, 275 ml
-19%121 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion Silky Mist 275ml
-20%125 kr
Før 157 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Håndcreme - 275 ml - Silky Mist
149,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Håndlotion Silky mist, 275ml.
149,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Silky Mist Hand lotion 275 ml
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK111 kr160 krKøb
2Beautycos DK112,95 kr141,95 krKøb
3NiceHair.dk113,1 kr113,1 krKøb
4Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
5Rikki Tikki Shop121 kr121 krKøb
6Cocopanda DK125 kr125 krKøb
7Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
8Ren-velvaereshop.dk149,95 kr149,95 krKøb
9Lyko DK149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist

PriceData har fulgt prisen på Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist i 185 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 112,46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 111 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Meraki Meraki håndlotion 275 ml Silky Mist de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026111 kr9 kr (9%)
26. maj 2026102 kr5 kr (5%)
25. maj 2026107 kr1,51 kr (1%)
24. maj 2026108,51 kr2,88 kr (3%)
23. maj 2026111,39 kr4,39 kr (4%)
22. maj 2026107 kr7 kr (7%)
20. maj 2026100 kr10,12 kr (9%)
19. maj 2026110,12 kr11,01 kr (11%)
18. maj 202699,11 kr3,11 kr (3%)
16. maj 2026102,22 kr4,22 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret