Gå til hovedindhold

Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644911567
Pris fra 144,95 krtil 229,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130,46 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Gaveæske, Silky Mist, Simple hand care, 275ml.
144,95 kr
Til butik
Meraki Gaveæske, Silky Mist, Simple hand care, 275ml. billede

Produktinformation

Forkæl dig selv - eller én, du holder af - med dette luksuriøse håndplejesæt, der indeholder både håndsæbe og håndlotion.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Gavesæt
EAN: 5707644911567
Varenr.: 42736
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Silky Mist Håndpleje Gaveæske 2 x 275 Ml
159 kr
Til butik
Meraki Silky Mist Håndpleje Gaveæske 2 x 275 Ml billede

Produktinformation

Meraki Silky Mist håndpleje gaveæske 2 × 275 ml Meraki Silky Mist - håndpleje gaveæske 2 × 275 ml Komplet håndplejesæt med håndsæbe og håndlotion i en frisk, let duft. De milde formler plejer og blødgør i hverdagen og løfter indtrykket på badeværelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Home | Badeværelse | Håndsæbe
EAN: 5707644911567
Varenr.: 1499310
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki gavesæt, håndsæbe og håndlotion Silky Mist
-29%163 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Simple Hand Care Gift Box - Silky Mist 550 ml
-25%173,41 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Silky Mist Simple Hand Care Gift Box 275ml
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Gaveæske, Silky Mist, Simple hand care, 275 ml
-14%198 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist
229,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Silky Mist Simple hand care Gift box 275 ml
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk144,95 kr144,95 krKøb
2Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør159 kr159 krKøb
3KitchenTime DK163 kr212 krKøb
4NiceHair.dk173,41 kr173,41 krKøb
5Cocopanda DK197 kr197 krKøb
6Rikki Tikki Shop198 kr198 krKøb
7Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb
8Lyko DK229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist

PriceData har fulgt prisen på Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist i 172 dage. Laveste pris i perioden er 123,26 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 144,95 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-Lotion - 2 x 275 ml - Silky Mist de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026144,95 kr6 kr (4%)
14. apr. 2026138,95 kr8 kr (5%)
13. apr. 2026146,95 kr11,95 kr (9%)
11. apr. 2026135 kr3,95 kr (3%)
9. apr. 2026138,95 kr3,95 kr (3%)
5. apr. 2026135 kr3,95 kr (3%)
4. apr. 2026138,95 kr3,95 kr (3%)
24. mar. 2026135 kr4,54 kr (3%)
16. mar. 2026130,46 kr8,49 kr (6%)
15. mar. 2026138,95 kr8,49 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret