Gå til hovedindhold

Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644911529
Pris fra 144,95 krtil 229,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144.95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Gaveæske, Deep valley, Simple hand care, 275ml.
144,95 kr
Til butik
Meraki Gaveæske, Deep valley, Simple hand care, 275ml. billede

Produktinformation

Forkæl hænderne med dette elegante håndplejesæt, som indeholder en mild håndsæbe og en nærende håndlotion - begge i fuld størrelse (275 ml).

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Gavesæt
EAN: 5707644911529
Varenr.: 42739
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Deep valley gaveæske med håndsæbe og lotion 275 ml
159 kr
Til butik
Deep valley gaveæske med håndsæbe og lotion 275 ml billede

Produktinformation

Forkæl én, du holder af med Deep Valley gaveæsken fra Meraki, der samler to essentielle håndplejeprodukter i én elegant pakke: en mild håndsæbe og en nærende håndlotion, begge i 275 ml. Håndsæben renser skånsomt takket være agurkeekstrakt og siv, som fjer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Opvask og rengøring
EAN: 5707644911529
Varenr.: 5610
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Simple Hand Care Gift Box - Deep Valley 550 ml
-25%173,41 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Simple Hand Care Gift Box - Deep Valley 550 ml billede

Produktinformation

Meraki Simple Hand Care Gift Box - Deep Valley er en luksuriøs gaveæske med 2 produkter til forkælelse af dine hænder. Æsken indeholder en blid håndsæbe og en nærende håndlotion. Agurkeekstrakt og havre renser skånsomt, mens solsikkeolie og kakaosmør give...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644911529
Varenr.: 119885
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Gaveæske, Deep valley, Simple hand care, 275 ml
-20%185 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Deep Valley Håndpleje Gaveæske 2 x 275 Ml
189 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Gift Set Deep Valley Simple Hand Care 275ml
-20%197 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml
229 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Deep valley gavesæt
229 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Gaveæske - Håndsæbe/-lotion - 2 x 275 ml - Deep Valley
229,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Deep Valley Simple hand care Gift box 275 ml
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk144,95 kr144,95 krKøb
2Kitcho159 kr159 krKøb
3NiceHair.dk173,41 kr173,41 krKøb
4Rikki Tikki Shop185 kr185 krKøb
5Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør189 kr189 krKøb
6Cocopanda DK197 kr197 krKøb
7Mostersskur.dk229 kr229 krKøb
8Pindhus.dk229 kr229 krKøb
9Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb
10Lyko DK229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml

PriceData har fulgt prisen på Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 160,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 144,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Gaveæske m/ håndsæbe & håndlotion "Deep Valley" - Meraki 2 x 275 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026144,95 kr6 kr (4%)
13. maj 2026138,95 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026139,95 kr5 kr (3%)
23. apr. 2026144,95 kr1 kr (1%)
22. apr. 2026143,95 kr1 kr (1%)
14. apr. 2026144,95 kr
13. apr. 2026145,67 kr
10. apr. 2026144,95 kr5 kr (4%)
8. apr. 2026139,95 kr5,95 kr (4%)
5. apr. 2026134 kr5,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret