Gå til hovedindhold

Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644528284
Pris fra 90,95 krtil 159 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 68,05 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Hand Lotion Northern Dawn, 275 ml.
90,95 kr
Til butik
Meraki Hand Lotion Northern Dawn, 275 ml. billede

Produktinformation

Økologisk certificeret håndlotion til hverdagsbrug fra Meraki.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki
EAN: 5707644528284
Varenr.: 24975
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Håndlotion, Northern dawn - 275 ml
-29%99 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Håndlotion, Northern dawn - 275 ml billede

Produktinformation

Northern dawn, er en økologisk certificeret og plejende balsam til dig, der ønsker mere volumen til håret Balsammen fra Meraki indeholder vegetabilsk protein, økologisk aloe vera og mandelolie, der plejer og reparerer håret samt gør det nemmere at rede ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Badeværelse
EAN: 5707644528284
Varenr.: 42109573595388
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Hand Lotion Northern Dawn 275 ml
104 kr
Til butik
Meraki Hand Lotion Northern Dawn 275 ml billede

Produktinformation

Meraki's Hand Lotion Northern Dawn, er en håndcreme til dig som har tørre hænder, eller som bare gerne vil forkæle sine hænder med lidt god behandling. Med mandelolie og kakaosmør, får du en skøn håndcreme, som arbejder i dybden for at give huden næring og beskyttelse. Anvendelse:Kom cremen på rene og tørre hænder efter behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Fodpleje & Håndpleje
Størrelse: 275.00ml
Artikel nr.: 5707644528284
EAN: 5707644528284
Varenr.: 5707644528284
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki håndlotion 275 ml Northern dawn
-27%109 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Lotion - Northern Dawn 275 ml
-25%112,46 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion, Northern Dawn, Brun
119 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør
-14%120 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion Northern Dawn 275 ml
-20%121 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Hånd lotion, northern dawn
-19%121 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Meraki Håndlotion, Northern Dawn, 275 ml.
139 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion - Northern Dawn - 275 ml
139,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Northern Dawn Hand Lotion 275 ml
149 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Northern Dawn Hand Lotion 275 ml
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk90,95 kr90,95 krKøb
2Bolig & Haven99 kr99 krKøb
3Beautycos DK104 kr133 krKøb
4KitchenTime DK109 kr158 krKøb
5NiceHair.dk112,46 kr112,46 krKøb
6Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør119 kr119 krKøb
7Likehome.dk120 kr120 krKøb
8Cocopanda DK121 kr121 krKøb
9Rikki Tikki Shop121 kr121 krKøb
10Brandshop139 kr139 krKøb
11Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
12NordicFeel DK149 kr149 krKøb
13Lyko DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør

PriceData har fulgt prisen på Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør i 115 dage. Laveste pris i perioden er 78,26 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 90,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 90,95 kr er 10% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Håndlotion/Håndcreme Meraki Northern Dawn Økologisk COSMOS med Mandelolie og Kakaosmør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 202690,95 kr11,95 kr (15%)
16. apr. 202679 kr8 kr (9%)
15. apr. 202687 kr8 kr (10%)
9. mar. 202679 kr10,95 kr (12%)
8. mar. 202689,95 kr10,95 kr (14%)
26. feb. 202679 kr8 kr (9%)
25. feb. 202687 kr8 kr (10%)
24. feb. 202679 kr
20. feb. 202678,26 kr
10. feb. 202679 kr8 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret