Gå til hovedindhold

Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644715783
Pris fra 79 krtil 140 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki hand lotion harvest moon 275ml
79 kr
Til butik
Meraki hand lotion harvest moon 275ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krop
EAN: 5707644715783
Varenr.: 5707644715783
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Håndlotion, Harvest moon 275 ml
-43%80 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Håndlotion, Harvest moon 275 ml billede

Produktinformation

En håndlotion fra Meraki til hverdagsbrug Harvest Moon formlen nærer og fugter huden takket være glycerin, aloe vera, olivenolie og ekstrakter fra kaktus. Certificeret økologisk af ECOCERT Cosmos. Note: Rosmarin. Brug efter håndvask eller når hænderne træ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644715783
Varenr.: 43861754806524
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Harvest Moon Hand Lotion 275 ml
85 kr
Til butik
Meraki Harvest Moon Hand Lotion 275 ml billede

Produktinformation

Meraki - Harvest Moon Hand Lotion 275 ml Denne håndcreme er specielt udviklet til mænd, og den er perfekt at bruge hver gang du vasker hænder for at give dem den nødvendige fugt. Håndcreme fra Meraki er mild, behagelig, nærende, parfumefri og perfekt til daglig brug. Den nærer og fugter dine hænder uden at efterlade en fedtet følelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 309770110/3097701
EAN: 5707644715783
Varenr.: 3158979
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Lotion - Harvest Moon 275 ml
-41%88,95 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin
-14%119 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion Harvest Moon 275ml
-20%121 kr
Før 152 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Meraki Hand Lotion, Harvest Moon, 275 Ml
129 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MERAKI - Håndlotion, Harvest Moon
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix79 kr79 krKøb
2Bolig & Haven80 kr80 krKøb
3Proshop DK85 kr124 krKøb
4NiceHair.dk88,95 kr88,95 krKøb
5Likehome.dk119 kr119 krKøb
6Cocopanda DK121 kr121 krKøb
7Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør129 kr129 krKøb
8Nemmegaver.dk140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin

PriceData har fulgt prisen på Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin i 162 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Håndlotion Meraki Harvest Moon plejecreme økologisk COSMOS Ecocert med aloe vera, glycerin & rosmarin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202679 kr
17. maj 202679,95 kr
14. maj 202679 kr
12. maj 202678,99 kr2,99 kr (4%)
11. maj 202676 kr3 kr (4%)
9. maj 202679 kr2,82 kr (4%)
8. maj 202676,18 kr2,82 kr (4%)
3. maj 202679 kr1 kr (1%)
1. maj 202680 kr1 kr (1%)
21. apr. 202679 kr4 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret