Gå til hovedindhold

Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot

MascotSanitetEAN: 5708628287524
Pris fra 168 krtil 202 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 157 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 00780-380-01, Voksen, Unisex, Hat, Marineblå, M, SML
168 kr
Til butik
MASCOT 00780-380-01, Voksen, Unisex, Hat, Marineblå, M, SML billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Hue
Farve: 1
Artikel nr.: 00780-380-01
EAN: 5708628287524
Varenr.: 3498729
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Tophue Visby, str. xl, Thermax, marine
168,75 kr
Til butik
Mascot Tophue Visby, str. xl, Thermax, marine billede

Produktinformation

Mascot Visby TophueLækker lun hue, som holder hovedet tørt og varmt i al slags vejr.Lun Thermax varmeisolerende hueIndersidens frottéribber transporterer sveden væk fra hovedetStoffet er elastisk og huen tilpasser sig hovedets form55% polyester/23% modal/...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Strikhuer
Farve: polyester/bomuld
EAN: 5708628287524
Varenr.: 507369034
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot
198,75 kr
Til butik
Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot billede

Produktinformation

Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine er lavet af isolerende og svedtransporterende trelagsmateriale, Thermax. De frottéribber på indersiden skaber løkker, som binder luft og giver en isolere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Hovedebeklædning
EAN: 5708628287524
Varenr.: 46739005931857
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Mascot Visby Tophue, str. XL, marine
199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Visby Hue XL mar Mascot visby hue 00780-380-01
202 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK168 kr207 krKøb
2vvsfittings.dk168,75 kr168,75 krKøb
3Sikkerhedsgiganten198,75 kr198,75 krKøb
4WATTOO.DK199 kr199 krKøb
5Elvvs.dk202 kr202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot i 154 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Mascot Complete Visby Strikhue 00780-380-01 marine - XL | Hovedebeklædning | Huer | Mascot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026168 kr
23. maj 2026168,75 kr
22. maj 2026168 kr
13. maj 2026168,75 kr
12. maj 2026168 kr
29. apr. 2026168,75 kr11,75 kr (7%)
28. apr. 2026157 kr11,75 kr (7%)
26. apr. 2026168,75 kr11,75 kr (7%)
25. apr. 2026157 kr11,75 kr (7%)
24. apr. 2026168,75 kr21,25 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret