Gå til hovedindhold

Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

MASCOTSanitetEAN: 5707209696908
Pris fra 238 krtil 289 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 7. maj

Sammenlign priser på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 238 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 50081-990-09, Unisex, Voksen, Spændelukning, Metallic, 1 stk, 120 mm
238 kr
Til butik
MASCOT 50081-990-09, Unisex, Voksen, Spændelukning, Metallic, 1 stk, 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 50081-990-09-120
EAN: 5707209696908
Varenr.: 1389177
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LÆDERBÆLTE CONGO SORT 120CM
239,29 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Congo bælte 120 sort
242,5 kr
Til butik
Mascot Congo bælte 120 sort billede

Produktinformation

Mascot Congo BælteKlassisk læderbælte i yderst kraftig og holdbar kvalitet.Klassisk type med tre længderDiskret præg med et lille logo giver flot helhedsindtrykForstærkede spændehuller der holder formen perfekt100% læderLængde 120 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Læderbælter
Farve: læder
EAN: 5707209696908
Varenr.: 507317425
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Læderbælte Congo Sort 120Cm
254,52 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Læderbælte congo sort 120cm
256,25 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder
286,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Congo Bælte 120 sort Mascot congo bælte 50081-990-09
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
2EL-GROSSISTEN239,29 kr239,29 krKøb
3vvsfittings.dk242,5 kr242,5 krKøb
4Billigelogvvs.dk254,52 kr254,52 krKøb
5MaintainIt256,25 kr256,25 krKøb
6Sikkerhedsgiganten286,25 kr286,25 krKøb
7Elvvs.dk289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder i 153 dage. Laveste pris i perioden er 218 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 238 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 120 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026238 kr2 kr (1%)
9. maj 2026236 kr14 kr (6%)
7. maj 2026222 kr4 kr (2%)
5. maj 2026226 kr5 kr (2%)
21. apr. 2026231 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026226 kr5 kr (2%)
28. mar. 2026231 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026226 kr8,09 kr (3%)
21. mar. 2026234,09 kr2,91 kr (1%)
20. mar. 2026237 kr11 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret