Gå til hovedindhold

Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot

MASCOTSanitetEAN: 5708628287579
Pris fra 188 krtil 227 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 23. maj

Sammenlign priser på Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MASCOT 00781-380-01, Kravebeklædning, Voksen, Unisex, Marineblå, Modal, Bomuld, Polyester, Monokromatisk
188 kr
Til butik
MASCOT 00781-380-01, Kravebeklædning, Voksen, Unisex, Marineblå, Modal, Bomuld, Polyester, Monokromatisk billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Diverse beklædning
Farve: 1
Artikel nr.: 00781-380-01
EAN: 5708628287579
Varenr.: 3498730
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot halsvarmer Kalmarine , str. XL
190 kr
Til butik
Mascot halsvarmer Kalmarine , str. XL billede

Produktinformation

Mascot Kalmar HalsvarmerPraktisk og komfortabel halsvarmer der med garanti holder blæst og kulde ude.Thermax svedtransporterende trelags metervareGod mod kulde og vind i hals- og brystregionenLøkkerne i frottéribberne binder luft og isolererMarineStørrels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Halsvarmere
Farve: polyester/bomuld
EAN: 5708628287579
Varenr.: 507369054
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot
223,75 kr
Til butik
Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot billede

Produktinformation

Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine Thermax er et isolerende og svedtransporterende trelagsmateriale. Løkkerne i frottéribberne på indersiden binder luft og isolerer.

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 5708628287579
Varenr.: 46739006062929
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kalmar Halsvarmer XL mar Mascot kalmar halsvarmer 00781-380-01
227 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2vvsfittings.dk190 kr190 krKøb
3Sikkerhedsgiganten223,75 kr223,75 krKøb
4Elvvs.dk227 kr227 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot i 154 dage. Laveste pris i perioden er 164 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 184 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Mascot Complete Kalmar Halsvarmer 00781-380-01 marine - XL | Tilbehør til Arbejdstøj | isolerende | Mascot de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026188 kr15 kr (9%)
28. maj 2026173 kr6 kr (4%)
23. maj 2026167 kr6 kr (3%)
21. maj 2026173 kr15 kr (8%)
30. apr. 2026188 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026190 kr22 kr (10%)
23. apr. 2026212 kr22 kr (12%)
19. apr. 2026190 kr2 kr (1%)
2. apr. 2026188 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026190 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret