Gå til hovedindhold

Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

MascotSanitetEAN: 5707209696922
Pris fra 286,25 krtil 289 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 286.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder
286,25 kr
Til butik
Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder billede

Produktinformation

Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort Mascot Complete Congo bælte læder er fremstillet af 100% rent læder, hvilket giver en robust og slidstærk kvalitet. Det tilbyder tre forskellige længder, så det passer perfekt til d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Tilbehør til Arbejdstøj
EAN: 5707209696922
Varenr.: 46739009929553
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm
289 kr
Til butik
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm billede

Produktinformation

Sort læderbælte i 100% skind stil og holdbarhed til din garderobe Dette sorte læderbælte på 140 cm er skabt til dig, der ønsker en tidløs detalje i garderoben. Bæltet er fremstillet af 100% skind, hvilket giver en robust kvalitet, der holder til både hve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 140 cm
EAN: 5707209696922
Varenr.: 910210643
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm
289 kr
Til butik
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm billede

Produktinformation

Klassisk sort læderbælte til både hverdag og arbejdeDette sorte læderbælte i 140 cm er til dig, der sætter pris på solidt håndværk og et tidløst udtryk. Bæltet er fremstillet af 100% skind og har en flot, mat overflade, der holder sig pæn også når livet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 140 cm
EAN: 5707209696922
Varenr.: 910210643
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 140 cm
289 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Congo Bælte 140 sort Mascot congo bælte 50081-990-09
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten286,25 kr286,25 krKøb
2BilligVVS DK289 kr289 krKøb
3Greenline289 kr289 krKøb
4LavprisEl289 kr289 krKøb
5LavprisVærktøj289 kr289 krKøb
6Elvvs.dk289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder i 153 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 286,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 286,25 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 140 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026286,25 kr43,75 kr (18%)
23. maj 2026242,5 kr30,5 kr (11%)
22. maj 2026273 kr34 kr (14%)
14. maj 2026239 kr3,5 kr (1%)
24. apr. 2026242,5 kr
23. apr. 2026243 kr
3. apr. 2026242,5 kr13,5 kr (6%)
1. apr. 2026229 kr12 kr (6%)
18. mar. 2026217 kr25,5 kr (11%)
6. mar. 2026242,5 kr1,5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret