Gå til hovedindhold

Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

MascotSanitetEAN: 5707209696885
Pris fra 220 krtil 289 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 220 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Congo bælte 100 cm - Sort. 50081-990-09
220 kr
Til butik
Mascot Congo bælte 100 cm - Sort. 50081-990-09 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: A
Farve: 1
Artikel nr.: 50081-990-09
EAN: 5707209696885
Varenr.: 3511472
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Congo bælte 100 sort
242,5 kr
Til butik
Mascot Congo bælte 100 sort billede

Produktinformation

Mascot Congo BælteKlassisk læderbælte i yderst kraftig og holdbar kvalitet.Klassisk type med tre længderDiskret præg med et lille logo giver flot helhedsindtrykForstærkede spændehuller der holder formen perfekt100% læderLængde 100 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Læderbælter
Farve: læder
EAN: 5707209696885
Varenr.: 507317424
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Mascot Congo Complete Bælte 50081-990
274 kr
Til butik
Mascot Congo Complete Bælte 50081-990 billede

Produktinformation

Mascot Congo Complete Bælte 50081-990Robust og slidstærkt af 100% rent læder. Tre længder. Nikkelfrit spænde (i henhold til EU-krav).Kraftig kvalitet.Metaldele er nikkelfrie i henhold til EU-krav.Spænde i metal.Bæltebredde 4,3 cm.Cordura®

Produktspecifikationer

Mærke: Mascot
Kategori: Tilbehør arbejdstøj
Vægt: 1g
Artikel nr.: 50081-990
EAN: 5707209696885
Varenr.: 5359647
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder
286,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 100 cm
289 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 100 cm
289 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 100 cm
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 100 cm
289 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mascot Congo læderbælte, sort, 100 cm
289 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Congo Bælte 100 sort Mascot congo bælte 50081-990-09
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK220 kr259 krKøb
2vvsfittings.dk242,5 kr242,5 krKøb
3Homeshop DK274 kr274 krKøb
4Sikkerhedsgiganten286,25 kr286,25 krKøb
5BilligVVS DK289 kr289 krKøb
6Greenline289 kr289 krKøb
7LavprisEl289 kr289 krKøb
8LavprisVVS289 kr289 krKøb
9LavprisVærktøj289 kr289 krKøb
10Elvvs.dk289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 205,5 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 220 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Mascot Complete Congo bælte læder - bæltespænde i metal 50081-990-09 sort - 100 | Tilbehør til Arbejdstøj | DISCOUNT | læder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
20. maj 2026221 kr1 kr (0%)
11. maj 2026220 kr16 kr (7%)
9. maj 2026236 kr15 kr (7%)
7. maj 2026221 kr1 kr (0%)
3. maj 2026220 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026221 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026220 kr6 kr (3%)
6. apr. 2026226 kr4 kr (2%)
4. apr. 2026222 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret