Gå til hovedindhold

Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper

MASCOTSanitetEAN: 5711074006151
Pris fra 126 krtil 161,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,25 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mongu Sokker 39/43 3pc sort - Mascot mongu sokker 50454-913-09
126 kr
Til butik
Mongu Sokker 39/43 3pc sort - Mascot mongu sokker 50454-913-09 billede

Produktspecifikationer

Mærke: MASCOT
Kategori: Sokker
Farve: 1
Artikel nr.: 50454-913-09
EAN: 5711074006151
Varenr.: 3741516
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Mascot Mongu Sokker 39/43 sort 50454-913-09
127 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Mascot Mongu Sokker 39/43 sort 50454-913-09
137,5 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper
161,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
2Elvvs.dk127 kr127 krKøb
3vvsfittings.dk137,5 kr137,5 krKøb
4Sikkerhedsgiganten161,25 kr161,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper

PriceData har fulgt prisen på Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper i 153 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Mascot Complete Mongu sokker 3-pak 50454-913-09 sort - 39/433PC | Sokker | Mascot Complete | Strømper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026126 kr10 kr (7%)
16. maj 2026136 kr7 kr (5%)
15. maj 2026129 kr7 kr (5%)
10. maj 2026136 kr1 kr (1%)
6. maj 2026137 kr
5. maj 2026137,5 kr
29. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026136 kr3 kr (2%)
23. apr. 2026139 kr3 kr (2%)
19. apr. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret