Gå til hovedindhold

Magna Tiles MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

Magna TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176453
Pris fra 276 krtil 686,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 410,25 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 30. mar.

Sammenlign priser på MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles MicroMAGS Kombi 46 stk
276 kr
Til butik
Magna-Tiles MicroMAGS Kombi 46 stk billede

Produktinformation

Bring kreativiteten til live med MAGNA-TILES® Combo 46-Piece Set! Dette sæt kombinerer klassiske MAGNA-TILES® med de nye microMAGS tiles, der er 75 % mindre end de originale, og giver mulighed for uendelige byggeområder. Perfekt til at udvikle finmotorik, kreativitet og hånd-øje koordination. Alle dele er kompatible med andre MAGNA-TILES® sæt, hvilket sikrer timers sjov og læring. Hvad gør det unikt? MicroMAGS tiles er 75 % mindre end de klassiske tiles, hvilket giver nye byggemuligheder. Udvikling: Styrker finmotorik og kreativ tænkning, samtidig med at det opmuntrer til leg. Perfekt gave: En fantastisk gave til børn fra 3 år og op, der elsker at bygge. Kompatibel: Alle dele er kompatible med og supplerer andre MAGNA-TILES® sæt, inklusive de klassiske sæt. Sikkerhedsgaranti: Bygget til at holde til utallige timer med leg. Vores signaturgitter forhindrer revner, og de sikre riveter holder magneterne på plads. Super kvalitet: MAGNA-TILES® er lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig MABS plast uden BPA, phthalater og latex. Udforsk mere: Kombiner med et MAGNA-TILES® Dyresæt for ekstra sjov! Designet med formål: MAGNA-TILES® er designet til børns selvledede leg uden instruktioner eller voksenhjælp, og støtter meningsfuld og udviklende leg. Indhold: 4 microMAGS Retvinklede trekanter 6 microMAGS Lige trekanter 8 microMAGS Kvadrater 8 microMAGS Isosceles trekanter 2 Retvinklede trekanter 4 Isosceles trekanter 6 Lige trekanter 8 Kvadrater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90293
EAN: 0850025176453
Varenr.: 3358673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES microMAGS Kombi 46 stk
286 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Magna-Tiles microMAGS Kombi 46 stk
-5%350 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Magna-Tiles microMAGS Kombi 46 stk billede

Produktinformation

Gør dine konstruktioner endnu mere spændende med Magna-Tiles Kombi-Sæt med 46 dele! Dette sæt kombinerer de klassiske Magna-Tiles med de nye, 75% mindre MicroMAGS, der giver dig mulighed for at skabe endnu mere detaljerede og fantasifulde bygninger. M...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Kreativitet
EAN: 0850025176453
Varenr.: 535-176453
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles - Micromags Kombi Magnetsæt - 46 Dele
359,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 46 Dele - MicroMAGS & Combo
369,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles MAGNA-TILES - microMAGS Combo 46 stk (90293)
377 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS Kombisæt - 46 dele
379,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
523 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magna-Tiles microMAGS Combo 46 dele
686,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK276 kr315 krKøb
2CS MEGASTORE DK286 kr325 krKøb
3Eurotoys350 kr350 krKøb
4Gucca.dk359,95 kr359,95 krKøb
5Kids-world.dk369,95 kr369,95 krKøb
6Teknikproffset DK377 kr426 krKøb
7Legebyen DK379,95 kr418,95 krKøb
8Geekd523 kr523 krKøb
9Nova Nordic A/S686,25 kr686,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 269 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 276 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026276 kr3 kr (1%)
19. maj 2026279 kr5 kr (2%)
14. maj 2026274 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026271 kr7 kr (3%)
15. apr. 2026278 kr7 kr (3%)
13. apr. 2026271 kr8 kr (3%)
10. apr. 2026279 kr8 kr (3%)
9. apr. 2026271 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026270 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026269 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret