Gå til hovedindhold

Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176507
Pris fra 288 krtil 551 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 282 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Hundedagpleje 27 dele
288 kr
Til butik
Magna-Tiles Hundedagpleje 27 dele billede

Produktinformation

Lav din egen Hundedagpleje med det magnetiske bygge- og legesæt fra MAGNA-TILES. Inkl. hundefigurer, hundepasserfigur og hundeboxe. 27 dele. Fra 3+ år

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90355
EAN: 0850025176507
Varenr.: 3393023
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Hundedagpleje 27 dele
299 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles MAGNA-TILES - Hundedagpleje 27 stk (90355)
391 kr
Til butik
Magna Tiles MAGNA-TILES - Hundedagpleje 27 stk (90355) billede

Produktinformation

Gør dig klar til haleviftende sjov med MAGNA-TILES Puppy Park! Dette sæt indeholder 4 søde nye kæledyrsvenner, herunder 3 legesyge hvalpe, der er klar til at udforske, svømme i en pool eller klare en træningsbane, du skaber. Bland og, match figurerne for at designe unikke figurer og gøre din MAGNA-TILES-verden levende. Med uendelige muligheder for fantasifuld leg, er, Hvalpeparken det perfekte sted, hvor kæledyr er i højsædet, og kreativiteten ikke kender nogen grænser!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Klodser
EAN: 0850025176507
Varenr.: D27974
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS
399,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES Hundedagpleje
449,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Doggy Daycare - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
551 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK288 kr327 krKøb
2CS MEGASTORE DK299 kr338 krKøb
3Teknikproffset DK391 kr450 krKøb
4Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb
5Legekæden449,95 kr449,95 krKøb
6Geekd551 kr551 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS

PriceData har fulgt prisen på Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS i 182 dage. Laveste pris i perioden er 282 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 27 Dele - Doggy Daycare + MicroMAGS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 2026288 kr6 kr (2%)
25. apr. 2026282 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026284 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026282 kr6 kr (2%)
17. apr. 2026288 kr3 kr (1%)
2. mar. 2026291 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026290 kr1 kr (0%)
21. jan. 2026291 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026292 kr2 kr (1%)
19. jan. 2026294 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret