Gå til hovedindhold

Magna Tiles Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS

Magna TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176347
Pris fra 328 krtil 873,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 545,75 kr (62% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 328 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Space micromags set 32 pcs
328 kr
Til butik
MAGNA-TILES Space micromags set 32 pcs billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 6
Artikel nr.: 90288
EAN: 0850025176347
Varenr.: 21576850
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Rumraket 32 dele
328 kr
Til butik
Magna-Tiles Rumraket 32 dele billede

Produktinformation

Tag på interstellare eventyr med MAGNA-TILES® Space sæt med 32 dele! Opdag den uendelige rummet og giv kreativiteten frit løb med det unikke Space Shuttle, der opbevarer alle delene efter leg. Med dette STEAM-orienterede sæt kan børn lære gennem leg og sende deres fantasi på rejse. Er du klar til at tage på eventyr til Månen eller måske Mars? Sæt din fantasi fri og byg dit eget rumrejse-eventyr! Hvad gør det unikt: Et enestående Space Shuttle, der opbevarer alle delene fra sættet. Udviklende: Fremmer læring gennem leg, hjælper børn med at forstå årsag og virkning og udvikler hånd-øje-koordination og motorik. Perfekt til gave: Ideelt for børn fra 3 år, der er interesserede i rummet. Mere at udforske: Kombiner med andre MAGNA-TILES® Classic sæt for at bygge en endnu større rumstation! Altid kompatibelt: Kompatibelt med alle andre MAGNA-TILES® sæt, herunder populære sæt som Metropolis og Downhill Duo. Sikkerhedsgaranti: Robuste dele med sikre magneter og et stabilt gitterdesign, der sikrer timers sjov og leg. Fremragende kvalitet: Lavet af fødevaregodkendt, giftfri MABS-plastik, fri for BPA, ftalater og latex. Udviklet med formål: MAGNA-TILES® sæt er designet til, at børn kan lege uden instruktioner eller hjælp fra voksne, samtidig med at de oplever meningsfuld, udviklende leg. Indhold af sæt: 1 Space Shuttle 1 Space Capsule 1 Capsule Window 1 Space Figur 1 Wheeled Chassis 1 Large Rectangle 6 microMAGS Squares 8 Right Triangles 12 Squares...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90288
EAN: 0850025176347
Varenr.: 3358669
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS
409,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Magna-Tiles Rumraket 32 stk
-9%410 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - Rummet 32 dele (90288)
437 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles - Space - Rumraket - 32 Dele
439,95 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Space Rumstation - 32 dele
499,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Space - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
654 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Magna-Tiles Space 32 dele
873,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb
2Proshop DK328 kr367 krKøb
3Kids-world.dk409,95 kr409,95 krKøb
4Eurotoys410 kr410 krKøb
5Teknikproffset DK437 kr496 krKøb
6Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
7Legebyen DK499,95 kr499,95 krKøb
8Geekd654 kr654 krKøb
9Nova Nordic A/S873,75 kr873,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS

PriceData har fulgt prisen på Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS i 183 dage. Laveste pris i perioden er 324 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 333 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 327 kr.

Den nuværende pris på 328 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 32 Dele - Space + MicroMAGS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026328 kr4 kr (1%)
22. feb. 2026324 kr1 kr (0%)
20. feb. 2026325 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026326 kr1 kr (0%)
18. feb. 2026327 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026328 kr1 kr (0%)
16. feb. 2026329 kr2 kr (1%)
14. feb. 2026331 kr1 kr (0%)
11. feb. 2026332 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026333 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret