Gå til hovedindhold

MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176385
Pris fra 348 krtil 672 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 276,25 kr 12. maj

Sammenlign priser på MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles MicroMAGS 70 dele Deluxe magnetisk byggesæt
348 kr
Til butik
Magna-Tiles MicroMAGS 70 dele Deluxe magnetisk byggesæt billede

Produktinformation

MAGNA-TILES® microMAGS sættet indeholder mindre brikker, der er 75% mindre end de traditionelle stykker, perfekte til at lave detaljerede bygninger. Med 70 brikker er det ideelt til rejser og kan nemt kombineres med eksisterende MAGNA-TILES® sæt for endnu flere kreative muligheder! Hvad gør det unikt? MicroMAGS brikker er 75% mindre og 100% kompatible med alle MAGNA-TILES® sæt. Udviklende: Fremmer kreativitet og udvikling af fine motoriske færdigheder. Perfekt som gave: Perfekt til børn 3+ der ønsker at bygge overalt. Altid kompatibelt: Fungerer med alle MAGNA-TILES® sæt, inkl. Classic MAGNA-TILES®. Sikkerhed garanteret: Holdbart og sikkert til timevis af leg. Overlegen kvalitet: Fremstillet af fødevaregodkendt, giftfri MABS plast og fri for BPA, ftalater og latex. Skabt med formål: Designet til uafhængig, børneledet leg. Indhold: 2 Store rektangler 68 microMAGS brikker: 6 Retvinklede trekanter, 8 Isosceles trekanter, 14 Lige sider trekanter, 40 Firkanter.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90296
EAN: 0850025176385
Varenr.: 3358675
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS 70 pcs
357 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - microMAGS 70 dele (90296)
449 kr
Til butik
Magna Tiles Magna-Tiles - microMAGS 70 dele (90296) billede

Produktinformation

MAGNA-TILES® microMAGS Deluxe magnetisk byggesæt med 70 dele! Gå i det små og lav detaljerede og unikke byggerier! microMAGS er 75 % mindre end traditionelle fliser og kompatible med andre MAGNA-TILES®-brikker. 3+ år. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Klodser
EAN: 0850025176385
Varenr.: D20357
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS Deluxesæt - 70 dele
499,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 70 Dele - MicroMAGS
499,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES microMAGS 70 stk
499,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
672 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK348 kr387 krKøb
2CS MEGASTORE DK357 kr396 krKøb
3Teknikproffset DK449 kr508 krKøb
4Legebyen DK499,95 kr499,95 krKøb
5Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb
6Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
7Geekd672 kr672 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk i 40 dage. Laveste pris i perioden er 276,25 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 336 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS 70 - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026348 kr2 kr (1%)
30. maj 2026350 kr5 kr (1%)
29. maj 2026345 kr68,75 kr (25%)
12. maj 2026276,25 kr65 kr (19%)
2. maj 2026341,25 kr1,75 kr (1%)
30. apr. 2026343 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026349 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret