Gå til hovedindhold

Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176576
Pris fra 119,69 krtil 271 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151,31 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.69 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MAGNA-TILES Kattetræ 13 dele
119,69 kr
Til butik
MAGNA-TILES Kattetræ 13 dele billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 1
Artikel nr.: 90357
EAN: 0850025176576
Varenr.: 24625704
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Kattetræ 13 dele
154 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles MAGNA-TILES - Kattetræ (90357F)
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Magna-tiles Kattetræ - Legesæt - 13 Dele
-16%159,95 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS
199,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES Cat Tree - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK119,69 kr158,69 krKøb
2Proshop DK154 kr193 krKøb
3Teknikproffset DK159 kr208 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
6Geekd271 kr271 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS

PriceData har fulgt prisen på Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS i 172 dage. Laveste pris i perioden er 119,69 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 119,69 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Magna-Tiles Magnetsæt - 13 Dele - Cat Tree + MicroMAGS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026119,69 kr28,36 kr (19%)
12. maj 2026148,05 kr
8. maj 2026147,85 kr4,4 kr (3%)
7. maj 2026152,25 kr3,25 kr (2%)
17. apr. 2026149 kr9 kr (6%)
15. apr. 2026158 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026159 kr3 kr (2%)
7. apr. 2026156 kr1 kr (1%)
5. apr. 2026155 kr1 kr (1%)
1. mar. 2026156 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret