Gå til hovedindhold

MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

Magna-TilesKonstruktionssætEAN: 0850025176415
Pris fra 359 krtil 663 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 304 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 343 kr 26. apr.

Sammenlign priser på MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS Combo 62 stk
359 kr
Til butik
Magna-Tiles microMAGS Combo 62 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: MAGNA-TILES
Kategori: Magnetkonstruktion
Farve: 6
Artikel nr.: 90294
EAN: 0850025176415
Varenr.: 21576855
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Magna-Tiles MicroMAGS Kombi 62 stk
360 kr
Til butik
Magna-Tiles MicroMAGS Kombi 62 stk billede

Produktinformation

p>Slip kreativiteten løs med MAGNA-TILES® microMAGS Combo 62-sæt! Dette sæt kombinerer klassiske MAGNA-TILES® med microMAGS-stene, der er 75 % mindre end de originale, og giver nye spændende måder at bygge og skabe på. Perfekt til at udvikle finmotorik, hånd-øje koordination og fantasi. Det er kompatibelt med alle andre MAGNA-TILES® sæt og giver uendelige spilmuligheder. Hvad gør det unikt? MicroMAGS-stene er 75 % mindre end klassiske stene og giver nye byggemuligheder. Udviklende: Fremmer finmotorik og kreativitet gennem sjov og lærerig leg. Perfekt til gave: En fantastisk gave til børn fra 3 år, der elsker at bygge hvor som helst! Altid kompatibel: Kompatibel med alle MAGNA-TILES® sæt, inklusiv de klassiske sæt. Sikkerhedsgaranti: Bygget til at holde med sikre riveter og et signaturgitter, der forhindrer revner. Super kvalitet: MAGNA-TILES® er lavet af fødevaregodkendt, ikke-giftig MABS plast, fri for BPA, phthalater og latex. Udforsk mere: Kombiner med et MAGNA-TILES® Dyresæt for endnu mere sjov! Designet med formål: MAGNA-TILES® er designet til selvledet leg, og fremmer meningsfuld, udviklende leg uden instruktioner fra voksne. Indhold: 2 microMAGS Isosceles Trekanter 4 microMAGS Lige Trekanter 8 microMAGS Retvinklede Trekanter 32 microMAGS Kvadrater 4 Isosceles Trekanter 12 Kvadrater...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Magna-Tiles
Kategori: Konstruktionslegetoej
Artikel nr.: 90294
EAN: 0850025176415
Varenr.: 3358674
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Magna Tiles Magna-Tiles - microMAGS Combo 62 stk (90294)
463 kr
Til butik
Magna Tiles Magna-Tiles - microMAGS Combo 62 stk (90294) billede

Produktinformation

MAGNA-TILES microMAGS Combo-sæt med 62 brikker! Dette sæt indeholder standard MAGNA-TILES og de nye 75 % mindre MicroMAGS. Hvilke seje kreationer vil du bygge med dette kombinationssæt? Lad fantasien få frit løb. Til børn fra 3 år og opefter. Altid kompatibel, Alle dele fungerer problemfrit sammen med og supplerer alle andre MAGNA-TILES-sæt, inklusive de funklende Stardust- og Classic-kollektioner. Garanteret sikkerhed, MAGNA-TILES-brikker er bygget til at holde til utallige timers leg. Vores karakteristiske gitterdesign forhindrer revner, og fastgørelsesnitterne holder magneterne på plads og sikre. Overlegen kvalitet, MAGNA-TILES-brikkerne er fremstillet af fødevaregodkendt, giftfri MABS-plast uden BPA, ftalater og latex og er udformet med børns sikkerhed for øje. Magneterne er designet, så de nemt kan skilles ad, hvilket sikrer frustrationsfri bygning og genopbygning. Lavet med et formål, MAGNA-TILES-sættene er elsket af byggere i alderen 3 til 99 år og er designet til uafhængig, instruktionsfri leg. Vi går ind for meningsfuld leg &mdash sjov, engagerende, oplevelsesbaseret, børnestyret og udviklende. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Magna Tiles
Kategori: Klodser
EAN: 0850025176415
Varenr.: D27648
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Magna-Tiles microMAGS Kombisæt - 62 dele
499,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Magna-Tiles Magnetsæt - 62 Dele - MicroMAGS & Combo
499,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
MAGNA-TILES microMAGS Combo 62 stk
499,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk
663 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK359 kr398 krKøb
2Proshop DK360 kr399 krKøb
3Teknikproffset DK463 kr512 krKøb
4Legebyen DK499,95 kr499,95 krKøb
5Kids-world.dk499,95 kr499,95 krKøb
6Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
7Geekd663 kr663 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 343 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 349 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for MAGNA-TILES microMAGS Combo - Magnetisk byggesæt - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026359 kr9 kr (3%)
21. maj 2026350 kr1 kr (0%)
14. maj 2026349 kr3 kr (1%)
8. maj 2026346 kr3 kr (1%)
7. maj 2026349 kr7 kr (2%)
2. maj 2026356 kr2 kr (1%)
1. maj 2026354 kr8 kr (2%)
27. apr. 2026346 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026343 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026346 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret