Gå til hovedindhold

Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206033658
Pris fra 243,85 krtil 429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 185,15 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 12. maj

Sammenlign priser på Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243.85 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort
243,85 kr
Til butik
Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920003989
EAN: 5099206033658
Varenr.: 6425393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK330 Wireless Combo - US - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
244 kr
Til butik
Logitech MK330 Wireless Combo - US - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, trådløs 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, op til 1 års batterilevetid (2 x AAA til tastatur / 2 x AA til mus), sort, amerikansk Kombinationen der giver dig underholdning og mobilitet lige ved hånden

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-003989
EAN: 5099206033658
Varenr.: 2510704
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
264 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK330
-3%349 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK330
-3%369 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK330 combo, US/Int
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK243,85 kr282,85 krKøb
2Proshop DK244 kr283 krKøb
3CompuMail DK264 kr264 krKøb
4Boligcenter DK349 kr349 krKøb
5Vivas DK369 kr448 krKøb
6Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 230 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 243,85 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026243,85 kr13,85 kr (6%)
12. maj 2026230 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026233 kr2 kr (1%)
25. mar. 2026235 kr2 kr (1%)
1. mar. 2026237 kr2 kr (1%)
12. feb. 2026235 kr5 kr (2%)
4. feb. 2026240 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026242 kr4 kr (2%)
17. jan. 2026238 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026237 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret