Gå til hovedindhold

Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206039148
Pris fra 197 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 196 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
197 kr
Til butik
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MK270 Wireless Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-004508
EAN: 5099206039148
Varenr.: 988669560
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort
207 kr
Til butik
Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og mus-sæt, trådløs 2.4 GHz med op til 10 meters rækkevidde, op til 1 års batterilevetid (2 x AAA til tastatur / 2 x AA til mus), amerikansk Logitech Wireless Combo MK270. Pålideligt trådløst kombisæt med lillebitte Logitech-modtager som kan blive siddende i computeren.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-004508
EAN: 5099206039148
Varenr.: 2623648
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, US International, sort
-9%309 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, US International, sort billede

Produktinformation

Fordele ved trådløst tastatur og mus til hjemmetSkab en ryddelig arbejdsplads med dette sæt fra Logitech. Det fuldstore tastatur med numerisk tastatur giver komfortabel skrivning i dagligdagen, mens den kompakte optiske mus leverer præcis styring. Den stabile 2,4 GHz-forbindelse med Unifying USB-modtager giver pålidelig trådløs frihed op til 10 m - ideelt til hjemmekontor og studier. Tastaturet er spildafvisende og højdejusterbart for ekstra komfort.Nem opsætning og lang batteritidTilslut blot den medfølgende USB Type‑A modtager - så er du i gang med Plug and Play. Tastaturet kan køre i op til 36 måneder på batteri, og musen i op til 12 måneder. LED‑indikatorer hjælper dig med at holde øje med driftstatus, og en tænd/sluk‑knap på tastaturet sparer strøm, når sættet ikke er i brug.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastaturlayout: QWERTY, sprog: US InternationalFormfaktor: Fuld størrelse (100 %), numerisk tastatur: JaDesign: Spildafvisende op til 60 ml, højdejusterbart, lige tastaturstilLED‑indikatorer: Ja, håndledsstøtte: NejStrøm: Batteri (alkalisk). Tastatur: 2 × AAA, levetid op til 36 mdr. Mus: 2 × AA, levetid op til 12 mdr.Tastaturmål: 44,1 × 1,8 × 14,9 cm; vægt: 498 gMusmål: 6,0 × 3,9 × 9,9 cm; vægt: 75,2 gModtager: Unifying USB Type‑A, 14,4 × 6,6 × 18,7 mm; vægt: 2 gSystemunderstøttelse: Windows, Linux, ChromeOS...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.82g
EAN: 5099206039148
Varenr.: 1932463
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, US International, sort
-8%329 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK270 combo, EER
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK197 kr197 krKøb
2Proshop DK207 kr246 krKøb
3Boligcenter DK309 kr309 krKøb
4Vivas DK329 kr408 krKøb
5Ultrashop399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Keyboard and Mouse Combo - US International (Polski) - Tastatur & Mus sæt - Amerikansk engelsk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026197 kr3 kr (2%)
15. apr. 2026200 kr3 kr (1%)
7. apr. 2026203 kr5 kr (3%)
5. apr. 2026198 kr5 kr (2%)
31. mar. 2026203 kr5 kr (3%)
30. mar. 2026198 kr5 kr (2%)
25. mar. 2026203 kr7 kr (4%)
23. mar. 2026196 kr4 kr (2%)
7. feb. 2026200 kr7 kr (3%)
6. feb. 2026207 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret