Gå til hovedindhold

Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206086562
Pris fra 340 krtil 436 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 337 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 340 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
340 kr
Til butik
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-009200
EAN: 5099206086562
Varenr.: 995259828
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
340 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Slim Wireless Combo MK470 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Nordisk - grafit
358 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech MK470 Slim Wireless Combo tangentbord RF Trådlös QWERTY Dansk, Finsk, N
-20%381 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Slim Wireless Combo MK470 (Nordisk, grafit)
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Slim Wireless Combo MK470 (Nordisk, grafit)
419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
429 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Slim Wireless Combo Mk470 Trådløs Nordisk
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK340 kr340 krKøb
2Proshop DK340 kr379 krKøb
3CS MEGASTORE DK358 kr397 krKøb
4Teknikproffset DK381 kr440 krKøb
5Boligcenter DK399 kr399 krKøb
6Vivas DK419 kr488 krKøb
7Ultrashop429 kr429 krKøb
8Dustin DK436 kr522,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 382 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 340 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Logitech MK470 Slim Wireless Keyboard & Mouse Combo - Graphite - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026340 kr2 kr (1%)
30. maj 2026342 kr3 kr (1%)
29. maj 2026345 kr3 kr (1%)
27. maj 2026348 kr1 kr (0%)
26. maj 2026349 kr3 kr (1%)
25. maj 2026346 kr2 kr (1%)
24. maj 2026348 kr6 kr (2%)
22. maj 2026342 kr3 kr (1%)
21. maj 2026345 kr3 kr (1%)
20. maj 2026342 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret