Gå til hovedindhold

Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk

LogitechTastaturerEAN: 5099206086456
Pris fra 359 krtil 559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 358 kr 3. maj

Sammenlign priser på Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk
359 kr
Til butik
Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTZ - tysk - off-white

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-009189
EAN: 5099206086456
Varenr.: 995016514
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Slim Wireless Combo MK470 - Tastatur & Mus sæt - Tysk - Grå
371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK470 Slim Combo - hvid
-14%539 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus Logitech MK470 Slim Combo - hvid billede

Produktinformation

Slankt trådløst tastatur og mus til hverdagsbrugLogitech MK470 Slim Combo er et elegant, hvidt sæt, der gør skrivebordet let og ryddeligt. Det fuldstore tastatur med numerisk sektion giver effektiv indtastning, mens den kompakte mus med ambidextrøst design ligger godt i hånden. Den stabile trådløse forbindelse på op til 10 m via 2,4 GHz nano‑modtageren giver frihed til at arbejde, hvor det passer dig.Design der passer indTasterne er i et slankt, lige layout uden håndledsstøtte for et minimalistisk udtryk. Sættet er skabt til universal brug på Windows og ChromeOS og er nemt at tage med. Musen bruger optisk sporing på 1.000 DPI for præcis styring i daglige opgaver.Lang batteritid og enkel opsætningTilslut nano‑modtageren, og kom i gang. Tastaturet bruger 2 × AAA‑batterier og har op til 36 måneders levetid, mens musen bruger 1 × AA med op til 18 måneders drift. Batterier og modtager følger med, så du kan starte med det samme.Forbindelse: RF trådløs, 2,4 GHzRækkevidde: 10 mTastatur: Fuldstørrelse, QWERTZ (tysk), numerisk tastaturBagbelysning/håndledsstøtte: NejUnderstøttede systemer: Windows, ChromeOSTastaturmål (B × D × H): 37,35 × 2,13 × 14,39 cmTastaturvægt: 0,558 kgMus: Optisk, 3 knapper, scrollhjul, 1.000 DPI, ambidextrøsMusemål (B × D × H): 5,9 × 10,7 × 2,65 cmMusevægt: 0,100 kgStrøm: Batteri (tastatur 2 × AAA, mus 1 × AA)Batterilevetid: Tastatur op til 36 måneder, mus op til 18 månederModtager: Nano‑modtager, 18,7 × 6,1 × 14,4 mm, 2 gPakkemål (B × H): 15,0 × 3,5 cm; pakkevægt 0,861 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.84g
EAN: 5099206086456
Varenr.: 2003400
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK470 Slim Combo - hvid
-14%559 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK359 kr359 krKøb
2Proshop DK371 kr410 krKøb
3Boligcenter DK539 kr539 krKøb
4Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk i 134 dage. Laveste pris i perioden er 358 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 422 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Logitech Slim Wireless Combo MK470 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026359 kr8 kr (2%)
6. maj 2026367 kr9 kr (3%)
3. maj 2026358 kr10 kr (3%)
2. maj 2026368 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026367 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026368 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026375 kr10 kr (3%)
8. apr. 2026385 kr7 kr (2%)
2. apr. 2026392 kr21 kr (6%)
26. mar. 2026371 kr21 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret