Gå til hovedindhold

Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206086685
Pris fra 359 krtil 459 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 333 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 359 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Slim Multi-Device K580 Tastatur Trådløs Pan Nordic
359 kr
Til butik
Logitech Slim Multi-Device K580 Tastatur Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

Logitech Slim Multi-Device K580 - Tastatur - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-009274
EAN: 5099206086685
Varenr.: 995008919
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech K580 Slim Wireless Keyboard - Tastatur - Nordisk - Grå
362 kr
Til butik
Logitech K580 Slim Wireless Keyboard - Tastatur - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Tastatur, rille til stille iPad / tablets / mobiltelefoner, trådløs & Bluetooth med op til 10 meters rækkevidde, op til 24 måneders batterilevetid (2 x AAA), kan tilsluttes 2 enheder på samme tid, sort, nordisk layout

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-009274
EAN: 5099206086685
Varenr.: 2793788
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit
365 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Slim Multi-device K580 Trådløs Nordisk
374 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech K580 tangentbord Trådlös RF + Bluetooth Dansk, Finsk, Norsk, Svensk gra
-14%412 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur trådløst - Logitech Slim Multi‑Device K580, Pan Nordic, grafit
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur trådløst - Logitech Slim Multi‑Device K580, Pan Nordic, grafit
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Slim Multi-Device K580 Tastatur Trådløs Pan Nordic
459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK359 kr359 krKøb
2Proshop DK362 kr401 krKøb
3CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb
4Dustin DK374 kr460,25 krKøb
5Teknikproffset DK412 kr471 krKøb
6Boligcenter DK429 kr429 krKøb
7Vivas DK449 kr518 krKøb
8Ultrashop459 kr459 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit i 180 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 361 kr.

Den nuværende pris på 359 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Logitech® | Slim Multi-Device K580 - Tastatur - Bluetooth, 2.4 GHz - Pan Nordic - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026359 kr1 kr (0%)
24. maj 2026360 kr3 kr (1%)
23. maj 2026357 kr3 kr (1%)
22. maj 2026360 kr1 kr (0%)
20. maj 2026359 kr2 kr (1%)
10. maj 2026357 kr2 kr (1%)
9. maj 2026359 kr1 kr (0%)
7. maj 2026360 kr1 kr (0%)
6. maj 2026359 kr1 kr (0%)
5. maj 2026360 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret