Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206118799
Pris fra 594 krtil 819 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit
594 kr
Til butik
Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 920-012459
EAN: 5099206118799
Varenr.: 20799538
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim K950 Tastatur Trådløs Pan Nordic
637 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim K950 (graphite)
671 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim K950 - Graphite - Tastatur - Nordisk - Grå
679 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Slim K950 Trådløs Nordisk
-0%686 kr
Før 686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech Signature Slim trådløst tastatur K950 Nordic
728 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur Logitech Signature Slim K950 - Pan Nordic, grafit
-8%739 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur Logitech Signature Slim K950 - Pan Nordic, grafit
-7%759 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - Signature Slim Wireless Keyboard K950 Nordic
759,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature Slim K950 Tastatur Trådløs Pan Nordic
819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK594 kr633 krKøb
2CompuMail DK637 kr637 krKøb
3Komplett DK671 kr671 krKøb
4Proshop DK679 kr679 krKøb
5Dustin DK686 kr772,25 krKøb
6Teknikproffset DK728 kr787 krKøb
7Boligcenter DK739 kr739 krKøb
8Vivas DK759 kr828 krKøb
9Gucca.dk759,95 kr759,95 krKøb
10Ultrashop819 kr819 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit i 165 dage. Laveste pris i perioden er 594 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 631 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Logitech Signature Slim K950 - Tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - Pan Nordic - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026594 kr1 kr (0%)
28. maj 2026595 kr1 kr (0%)
26. maj 2026596 kr1 kr (0%)
23. maj 2026597 kr1 kr (0%)
21. maj 2026598 kr1 kr (0%)
20. maj 2026599 kr1 kr (0%)
16. maj 2026600 kr1 kr (0%)
14. maj 2026601 kr1 kr (0%)
12. maj 2026602 kr1 kr (0%)
9. maj 2026603 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret