Gå til hovedindhold

Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206119314
Pris fra 697 krtil 879 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 697 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
697 kr
Til butik
Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012512
EAN: 5099206119314
Varenr.: 1002195877
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit
710 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business (Nordisk, grafit)
-1%799 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business (Nordisk, grafit) billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafitOmdefiner kontorstandarder ved at give medarbejderne en moderne arbejdsoplevelse, som du ved, de ønsker. Signature Slim MK950 har et slankt design, skriver som en bærbar computer og superhurtig scrolning – prissat til at få dig til at smile.Trådløs frihedOplev friheden ved trådløs forbindelse med Bluetooth 5.1 LE, der giver et problemfrit og ryddeligt arbejdsområde. Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business sikrer en pålidelig forbindelse på op til 10 m afstand, hvilket giver fleksibilitet og brugervenlighed i ethvert forretningsmiljø.Forbedret produktivitetDette tastatur- og musesæt er udstyret med et numerisk tastatur og Easy-Switch-teknologi og er designet til at øge produktiviteten. Skift ubesværet mellem enhederne, så multitasking bliver mere effektivt end nogensinde.Miljøvenligt designLogitech Signature Slim Combo MK950 for Business er engageret i bæredygtighed og indeholder genbrugsplast, hvilket er i overensstemmelse med miljøbevidst forretningspraksis og reducerer miljøpåvirkningen.GenereltDimensioner (BxDxH) / vægt: Tastatur: 43.38 cm x 13.48 cm x 2.31 cm / 685 g | Mus: 6.1 cm x 10.82 cm x 3.88 cm / 101.3 g | USB-modtager: 1.87 cm x 0.61 cm x 1.44 cm / 1.7 gEgenskaber: Numerisk tastaturEnhedstype: Sæt med mus og tastaturFunktion for genvejstast: Easy-SwitchGrænseflade: Bluetooth 5.1 LEMax. arbejdsafstand: Op til 10 m.Placering og layout: QWERTY NordiskTastaturnavn: Logitech Signature K950 for BusinessTrådløs modtager: Logitech Logi Bolt USB-modtagerType:

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 5099206119314
Varenr.: 1816266
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Signature Slim Combo Mk950 For Business Trådløs Nordisk
799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business (Nordisk, grafit)
-1%819 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Grå
824 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK697 kr697 krKøb
2CS MEGASTORE DK710 kr749 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Dustin DK799 kr885,25 krKøb
5Vivas DK819 kr888 krKøb
6Proshop DK824 kr863 krKøb
7Ultrashop879 kr879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit

PriceData har fulgt prisen på Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit i 168 dage. Laveste pris i perioden er 697 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 743 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 730 kr.

Den nuværende pris på 697 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Signature Slim Combo MK950 for Business - Sæt med mus og tastatur - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - Nordisk - grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026697 kr6 kr (1%)
30. maj 2026703 kr1 kr (0%)
29. maj 2026704 kr7 kr (1%)
24. maj 2026697 kr6 kr (1%)
23. maj 2026703 kr1 kr (0%)
22. maj 2026704 kr7 kr (1%)
21. maj 2026697 kr6 kr (1%)
20. maj 2026703 kr7 kr (1%)
19. maj 2026710 kr1 kr (0%)
18. maj 2026711 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret