Gå til hovedindhold

Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit

LogitechTastaturerEAN: 5099206119185
Pris fra 754 krtil 989 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 699 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 754 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Signature Slim Combo MK950 Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International
754 kr
Til butik
Logitech Signature Slim Combo MK950 Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Signature Slim Combo MK950 - Sæt med mus og tastatur - 100% - full size - trådløs - Bluetooth 5.1 LE - QWERTY - US International - grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-012490
EAN: 5099206119185
Varenr.: 1002195869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Signature Slim Combo MK950 - Tastatur & Mus sæt - Universal - Grå
769 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit
-16%969 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit billede

Produktinformation

Effektivt kontorsæt til trådligt arbejdeGør din arbejdsdag lettere med dette sæt bestående af et fuldformat trådløst tastatur og en præcis mus i grafit. Forbind nemt via RF med USB Type‑A nano‑modtager eller Bluetooth, og skift mellem flere enheder efter behov. Tastaturets lave profil med saksemekanik giver behagelig skrivefølelse, mens bagbelysning og LED‑indikatorer hjælper dig i alle lysforhold.Designet til hverdagsbrug på kontoretTastaturet har lige layout, numerisk tastatur og justerbar højde, så du kan finde din foretrukne vinkel. Den højrehåndsvenlige mus leverer optisk præcision op til 4.000 DPI med hyper‑hurtig rulning, tilt‑hjul og dedikerede frem/tilbage‑knapper - perfekt til dokumenter og webbrowsing.Stabil forbindelse og lang batteritidArbejd frit i op til 10 m trådløs rækkevidde. Tastaturet bruger AAA‑batterier med op til 36 måneders levetid, mens musen kører op til 24 måneder på et AA‑batteri. Begge enheder har tænd/sluk‑knap for effektiv strømstyring.Forbindelse: RF 2,4 GHz + Bluetooth 5.1 (BLE)Tastaturlayout: QWERTY, US International, fuld størrelse (100 %)Tasteprofil: Lav profil, saksemekanisme; aktiveringspunkt: 1,2 mm; vandring: 1,8 mm; aktiveringskraft: 60 gBagbelysning og LED‑indikatorer: JaJusterbar tastaturhøjde: JaRækkevidde trådløs: 10 mTastaturmål (B × D × H): 43,38 × 13,48 × 2,31 cm; vægt: 0,685 kgMus: 6 knapper, hjul med tilt, hyper‑hurtig rulning, 4.000 DPI, optisk, højrehåndMusmål (B × D × H): 6,1 × 10,82 × 3,88 cm; vægt: 101,3 gStrøm: Tastatur 2 × AAA, mus 1 × AA (alkaliske, inkluderet)Kompatibilitet: Windows 10/11, macOS 11–14, ChromeOS, Linux, iOS 14, iPadOS 14, Android 9.0Pakkens indhold: Tastatur og mus, nano‑modtager USB Type‑A, batterier, brugervejledning, lynstartguide...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.11g
EAN: 5099206119185
Varenr.: 1994864
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Signature Slim Combo MK950 Sæt med mus og tastatur Saks Trådløs US International
969 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit
-16%989 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK754 kr754 krKøb
2Proshop DK769 kr808 krKøb
3Boligcenter DK969 kr969 krKøb
4Ultrashop969 kr969 krKøb
5Vivas DK989 kr1.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit

PriceData har fulgt prisen på Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit i 186 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 784 kr.

Den nuværende pris på 754 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Trådløst tastatur og mus - Logitech, fuld størrelse, RF + Bluetooth, US International, grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026754 kr1 kr (0%)
24. maj 2026753 kr3 kr (0%)
23. maj 2026750 kr3 kr (0%)
20. maj 2026753 kr12 kr (2%)
14. maj 2026765 kr11 kr (1%)
13. maj 2026754 kr1 kr (0%)
9. maj 2026755 kr14 kr (2%)
8. maj 2026769 kr15 kr (2%)
7. maj 2026754 kr2 kr (0%)
3. maj 2026752 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret