Gå til hovedindhold

Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206039155
Pris fra 183 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 174 kr 6. maj

Sammenlign priser på Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
183 kr
Til butik
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech MK270 Wireless Combo - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-004509
EAN: 5099206039155
Varenr.: 988380969
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
204 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
249 kr
Til butik
Logitech MK270 Wireless Combo Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Oplev Logitech Wireless Desktop MK270 - US layout, en pålidelig og funktionel trådløs tastatur- og muspakke, der skaber en uovertruffen arbejdspladsoplevelse. Denne pakke er designet til brugere, der søger komfort og effektivitet i hverdagen. Med et slank...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206039155
Varenr.: 71464
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Wireless Combo MK270
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Wireless Combo MK270
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK183 kr183 krKøb
2Proshop DK204 kr243 krKøb
3Ultrashop249 kr249 krKøb
4Boligcenter DK259 kr259 krKøb
5Vivas DK279 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Logitech MK270 Wireless Combo - keyboard and mouse set - US International / Dutch (Qwerty) - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026183 kr9 kr (5%)
6. maj 2026174 kr3 kr (2%)
5. maj 2026177 kr6 kr (3%)
4. maj 2026183 kr5 kr (3%)
1. maj 2026178 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026180 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026182 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026183 kr7 kr (4%)
22. jan. 2026190 kr5 kr (3%)
21. jan. 2026185 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret