Gå til hovedindhold

Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk

LogitechTastaturerEAN: 5099206073173
Pris fra 227 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 192 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 24. maj

Sammenlign priser på Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk
227 kr
Til butik
Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk billede

Produktinformation

Logitech Wireless Combo MK330 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - tysk

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-008533
EAN: 5099206073173
Varenr.: 992650069
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Logitech Wireless Combo MK330
399 kr
Til butik
Trådløst tastatur og mus - Logitech Wireless Combo MK330 billede

Produktinformation

Komfortabelt trådløst tastatur og mus til kontoretLogitech Wireless Combo MK330 er et komplet sæt med fuldstørrelses tastatur og kompakt mus, der giver dig frihed uden kabler. Den stabile trådløse forbindelse rækker op til 10 m, så du kan arbejde fleksibelt ved skrivebordet. Tastaturet har numerisk tastatur, genveje og Windows-taster, mens den medfølgende mus med optisk sporing og lodret scrollhjul gør navigationen enkel i hverdagen.Designet til daglig produktivitetDet slanke, lige tastaturlayout er spildafvisende op til 60 ml og har LED-indikatorer. Et praktisk tænd/sluk-knap hjælper med at spare strøm. Musen er ambidextrous, så både højre- og venstrehåndede kan bruge den komfortabelt. Sættet er klar på få sekunder med plug-and-play via den lille USB Type-A nanomodtager.Forbindelse: Trådløs, rækkevidde 10 mInterface: USB Type-A modtager (14,4 × 6,6 × 18,7 mm; 2 g)Tastatur: Fuld størrelse (100 %), lige layout, numerisk tastatur, hotkeys, Windows-tasterSpildafvisende: Op til 60 mlBelysning: Nej; LED-indikatorer: JaStrømkilde tastatur: 2 × AAA alkaline, anslået levetid 24 månederStrømkilde mus: 1 × AA, anslået levetid 12 månederTastaturmål: 44,63 × 2,05 × 18,3 cm; vægt 570 gMusmål: 6,0 × 3,9 × 9,9 cm; vægt 75,2 gUnderstøttede systemer: Windows 10/11, ChromeOS...

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.22g
EAN: 5099206073173
Varenr.: 1920279
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech MK330 combo, German
419 kr
Til butik
Logitech MK330 combo, German billede

Produktinformation

Logitech MK330 Combo German Produktnummer: 920-008533 Logitech MK330 Combo German er en pålidelig og stilfuld løsning til dit computerbehov. Dette trådløse tastatur og mus kombi er designet til at levere komfort og brugervenlighed med et tysk tastaturlayo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer & Mus
EAN: 5099206073173
Varenr.: 48130
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Logitech Wireless Combo MK330
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK227 kr227 krKøb
2Boligcenter DK399 kr399 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4Vivas DK419 kr498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 257 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK330 Sæt med mus og tastatur Trådløs Tysk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026227 kr2 kr (1%)
24. maj 2026225 kr2 kr (1%)
7. maj 2026227 kr6 kr (3%)
1. maj 2026233 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026234 kr7 kr (3%)
26. apr. 2026227 kr10 kr (4%)
17. apr. 2026237 kr9 kr (4%)
16. apr. 2026228 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026229 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026228 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret