Gå til hovedindhold

Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

LenovoTastaturerEAN: 0195892116813
Pris fra 318 krtil 439 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (28% besparelse)

Sammenlign priser på Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
318 kr
Til butik
Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk billede

Produktinformation

Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4X31R64497
EAN: 0195892116813
Varenr.: 1003574794
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Tastatur & Mus sæt - Nordisk - Sort
353 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse
369 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Essential Wireless Keyboard & Mouse G2 Combo Trådløs Nordisk
374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2, nordisk, sort
-13%389 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2, nordisk, sort
-13%409 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 Sæt med mus og tastatur Trådløs Nordisk
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK318 kr318 krKøb
2Proshop DK353 kr392 krKøb
3CS MEGASTORE DK369 kr408 krKøb
4Dustin DK374 kr460,25 krKøb
5Boligcenter DK389 kr389 krKøb
6Vivas DK409 kr478 krKøb
7Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse

PriceData har fulgt prisen på Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse i 183 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 309 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Lenovo Essential Wireless Combo Gen 2 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - QWERTY - Nordisk - sort - brun kasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025318 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret