Gå til hovedindhold

Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå

LogitechTastaturerEAN: 5099206053212
Pris fra 229 krtil 436 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech Wireless Combo MK345 Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
229 kr
Til butik
Logitech Wireless Combo MK345 Sæt med mus og tastatur Trådløs US International billede

Produktinformation

Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 920-006489
EAN: 5099206053212
Varenr.: 988897302
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå
242,04 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech MK345 Wireless Combo - US - Tastatur & Mus sæt - Universal - Sort
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech Wireless Combo MK345 Sæt med mus og tastatur Trådløs US International
319 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus Logitech MK345
-5%359 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus Logitech MK345
-5%379 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech Mk345 Wireless Combo #us-int
-0%436 kr
Før 436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK229 kr229 krKøb
2CS MEGASTORE DK242,04 kr281,04 krKøb
3Proshop DK269 kr308 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Boligcenter DK359 kr359 krKøb
6Vivas DK379 kr458 krKøb
7Dustin DK436 kr522,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå

PriceData har fulgt prisen på Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå i 163 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Logitech Wireless Combo MK345 - Sæt med mus og tastatur - trådløs - 2.4 GHz - US International - sort, blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026229 kr10 kr (4%)
8. maj 2026239 kr4 kr (2%)
7. maj 2026243 kr11 kr (4%)
29. apr. 2026254 kr16 kr (6%)
28. apr. 2026270 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026273 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026270 kr16 kr (6%)
21. apr. 2026254 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026257 kr12 kr (4%)
19. apr. 2026269 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret