Gå til hovedindhold

Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206080607
Pris fra 1.407,94 krtil 1.982 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 574,06 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.407,89 kr 18. maj

Sammenlign priser på Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1407.94 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort
1.407,94 kr
Til butik
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gaming tastatur
Farve: 1
Artikel nr.: 920-008907
EAN: 5099206080607
Varenr.: 5834473
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Trådløs Nordisk
1.524 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G915 - Lightspeed Tkl Trådløs Gaming Tastatur - Nordisk - Sort
1.729,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G915 Lightspeed Rgb Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.799 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Tråd
1.869 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G915 Lightspeed Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard Nordic Tastatur - GEEKD.dk
1.917 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G915 Trådlöst mekaniskt gamingtangentbord
1.982 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.407,94 kr1.407,94 krKøb
2CompuMail DK1.524 kr1.524 krKøb
3Gucca.dk1.729,95 kr1.729,95 krKøb
4Dustin DK1.799 kr1.885,25 krKøb
5Ultrashop1.869 kr1.869 krKøb
6Geekd1.917 kr1.917 krKøb
7Teknikproffset DK1.982 kr2.041 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.407,89 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.424,78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.412 kr.

Den nuværende pris på 1.407,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard - GL Tactile - Tastatur - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - Nordisk - tastkontakt: GL Tactile - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.407,94 kr
24. maj 20261.407,91 kr
22. maj 20261.407,93 kr
21. maj 20261.407,9 kr
18. maj 20261.407,89 kr
16. maj 20261.407,9 kr
11. maj 20261.407,91 kr
8. maj 20261.407,93 kr
7. maj 20261.407,94 kr
3. maj 20261.407,93 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret