Gå til hovedindhold

Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid

LogitechTastaturerEAN: 5099206121676
Pris fra 1.090 krtil 1.739 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 649 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (hvidt)
-17%1.090 kr
Før 1.312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (hvidt) billede

Produktinformation

Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (hvidt) - Low-Profile, Tactile, 2.4GHz/Bluetooth - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012735
EAN: 5099206121676
Varenr.: 1311727
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid
-17%1.099 kr
Før 1.320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid billede

Produktinformation

Premium gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, batterilevetid: op til 1000 timer, polling rate: 1000 hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Logitech Low Profile GL Tactile tactile switche, medie knapper, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: hvid / grå. - G915 X LIGHTSPEED TKL low- profle wireless gaming keyboard offers the latest innovations in gaming technology with meticulously crafted design and curated materials. Tri- mode connectivity provides best-in-class 2.4 GHz LIGHTSPEED wireless, Bluetooth, and wired data mode. Set up to 15 features per key with KEYCONTROL. Meticulously crafted low-profle GL switches unleash increased APM for even more speed.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012735
EAN: 5099206121676
Varenr.: 3277135
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G915 X LIGHTSPEED TKL WirelessGaming KB Tactile White Nordic
1.307 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.415 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G915 X LIGHTSPEED TKL Low-Profile Wireless Gaming Keyboard Tastatur - GEEKD.dk
1.669 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - G915 X Lightspeed Tkl Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.699,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.090 kr1.090 krKøb
2Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.307 kr1.307 krKøb
4CompuMail DK1.415 kr1.415 krKøb
5Geekd1.669 kr1.669 krKøb
6Gucca.dk1.699,95 kr1.699,95 krKøb
7Ultrashop1.739 kr1.739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.090 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.295 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.090 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.099 kr212 kr (16%)
19. maj 20261.311 kr4 kr (0%)
18. maj 20261.307 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.311 kr4 kr (0%)
13. maj 20261.307 kr5 kr (0%)
12. maj 20261.312 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.311 kr1 kr (0%)
2. maj 20261.312 kr15 kr (1%)
1. maj 20261.297 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret