Gå til hovedindhold

Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206121607
Pris fra 1.090 krtil 1.759,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 669,95 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort)
-17%1.090 kr
Før 1.318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort) billede

Produktinformation

Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort) - Low-Profile, Tactile, 2.4GHz/Bluetooth - Spiludstyr Gamingkeyboard

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: 920-012719
EAN: 5099206121607
Varenr.: 1311730
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort
-16%1.099 kr
Før 1.308 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL - Tactile - 80 % (TKL) - Gaming Tastatur - Uden Numpad - Nordisk - Sort billede

Produktinformation

Premium gaming tastatur med RGB, størrelse: TKL-type, PC forbindelse: USB-A, aftageligt tastaturkabel: USB-C, trådløs teknologi: LIGHTSPEED 2.4 GHz / Bluetooth, genopladelig, batterilevetid: op til 1000 timer, polling rate: 1000 hz, Double-shot PBT keycaps, mekanisk Logitech Low Profile GL Tactile tactile switche, medie knapper, volume hjul, n-key rollover, kompatibilitet: Windows / MacOS / Android, layout: Nordisk (Dansk - Svensk - Norsk - Finsk) QWERTY, Software: Logitech G Hub, farve: sort / grå. - G915 X LIGHTSPEED TKL low- profle wireless gaming keyboard offers the latest innovations in gaming technology with meticulously crafted design and curated materials. Tri- mode connectivity provides best-in-class 2.4 GHz LIGHTSPEED wireless, Bluetooth, and wired data mode. Set up to 15 features per key with KEYCONTROL. Meticulously crafted low-profle GL switches unleash increased APM for even more speed.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 920-012719
EAN: 5099206121607
Varenr.: 3277134
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort
1.209,24 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Gaming Tastatur
1.309 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G915 X LIGHTSPEED TKL Low-Profile Wireless Gaming Keyboard Tastatur - GEEKD.dk
1.513 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Gaming Tastatur
1.619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.699 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - G915 X Lightspeed Tkl Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.759,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.090 kr1.090 krKøb
2Proshop DK1.099 kr1.099 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.209,24 kr1.209,24 krKøb
4CompuMail DK1.309 kr1.309 krKøb
5Geekd1.513 kr1.513 krKøb
6Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb
7Dustin DK1.699 kr1.785,25 krKøb
8Gucca.dk1.759,95 kr1.759,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.090 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.263 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - TKL - bagbelyst - trådløs - USB-C, Bluetooth, 2.4 GHz - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.090 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.099 kr110,24 kr (9%)
13. maj 20261.209,24 kr3,65 kr (0%)
8. maj 20261.212,89 kr
7. maj 20261.212,9 kr
3. maj 20261.212,89 kr100,11 kr (8%)
2. maj 20261.313 kr16 kr (1%)
21. apr. 20261.297 kr1 kr (0%)
18. apr. 20261.298 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.297 kr20 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret