Gå til hovedindhold

Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort

LogitechTastaturerEAN: 5099206121812
Pris fra 1.577 krtil 1.899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.407 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1577 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort
1.577 kr
Til butik
Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gaming tastatur
Farve: 1
Artikel nr.: 920-012707
EAN: 5099206121812
Varenr.: 21518022
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.853 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logitech G915 X Lightspeed Clicky Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.874 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur (sort)
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.577 kr1.577 krKøb
2CompuMail DK1.853 kr1.853 krKøb
3Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
4Komplett DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.406 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 1.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.482 kr.

Den nuværende pris på 1.577 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Logitech G G915 X - Tastatur - gaming, LIGHTSPEED - full size - bagbelyst - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz, USB-C - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.577 kr44 kr (3%)
29. maj 20261.621 kr44 kr (3%)
26. maj 20261.577 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.578 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.577 kr143 kr (10%)
22. maj 20261.434 kr144 kr (9%)
20. maj 20261.578 kr144 kr (10%)
18. maj 20261.434 kr49 kr (3%)
17. maj 20261.483 kr49 kr (3%)
11. maj 20261.434 kr93 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret