Gå til hovedindhold

Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206092846
Pris fra 386 krtil 553 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 288 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 386 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G305 LIGHTSPEED - Blue - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Blue with RGB
386 kr
Til butik
Logitech G305 LIGHTSPEED - Blue - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Blue with RGB billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor, 6 programmerbare knapper, 200 - 12000 dpi, 125 - 1000 Hz opdatering, USB tilslutning med trådløs LIGHTSPEED forbindelse, Logitech HERO sensor, kan bruges til højrehåndede, blå Gamingmusen G305 LIGHTSPEED er designet til høj ydelse og har en HERO-sensor med 12.000 DPI og en trådløs LIGHTSPEED-forbindelse med en reaktionstid på 1 ms i en prisbillig pakke, der lige er klar til brug. Den klarer hele 250 timers spil på et enkelt AA-batteri og vejer kun 99 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006015
EAN: 5099206092846
Varenr.: 2864581
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G305 trådløs gaming-mus - blå
386 kr
Til butik
Logitech G305 trådløs gaming-mus - blå billede

Produktinformation

Logitech - G305 trådløs gamingmus - blå, den klarer hele 250 timers spil på et enkelt AA-batteri og har en indikatorlampe, der lyser op, før batteriet løber helt tør. Takket være et effektivt mekanisk design vejer G305 kun 99 g, hvilket giver stor manøvredygtighed. Den solide, kompakte form og den indbyggede plads til nanomodtageren gør G305 til en praktisk rejsekammerat, der er klar til at spille med 6 programmerbare knapper. Alt i alt er denne trådløse LIGHTSPEED-mus klar til alt, lige med det samme og uden en formue. G305 LIGHTSPEED-gamingmusTrådløs LIGHTSPEED-gaming for alle- 12.000 DPI HERO-sensor- 1 ms trådløs LIGHTSPEED- 250 timers batterilevetid- Ultra let med kun 99 g- 6 programmerbare knapper, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
EAN: 5099206092846
Varenr.: C92436
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå
387,38 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G305 Wireless Gaming Mouse - Blue Mus - GEEKD.dk
553 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK386 kr425 krKøb
2Teknikproffset DK386 kr445 krKøb
3CS MEGASTORE DK387,38 kr426,38 krKøb
4Geekd553 kr553 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 391 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 352 kr.

Den nuværende pris på 386 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026386 kr48 kr (14%)
28. maj 2026338 kr48 kr (12%)
26. maj 2026386 kr32 kr (9%)
23. maj 2026354 kr32 kr (8%)
22. maj 2026386 kr34 kr (10%)
21. maj 2026352 kr34 kr (9%)
20. maj 2026386 kr32 kr (9%)
19. maj 2026354 kr2 kr (1%)
18. maj 2026352 kr14 kr (4%)
17. maj 2026338 kr48 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret