Gå til hovedindhold

Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206122178
Pris fra 463 krtil 809 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 463 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G502 X Sort inkl. G240 musemåtte
463 kr
Til butik
Logitech G502 X Sort inkl. G240 musemåtte billede

Produktinformation

Logitech G502 X schwarz inkl G240 Mauspad

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-000489
EAN: 5099206122178
Varenr.: 1002837613
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort
498 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G502 X Sort inkl. G240 musemåtte
589 kr
Til butik
Logitech G502 X Sort inkl. G240 musemåtte billede

Produktinformation

Logitech G502 X Sort inkl. G240 Musemåtte Oplev uovertruffen præcision og komfort med Logitech G502 X Sort, en gamer-mus designet til at hæve din spiloplevelse til nye højder. Med en justerbar DPI-opløsning op til 25.600, kan du tilpasse hastigheden til d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Gaming & Spiludstyr
EAN: 5099206122178
Varenr.: 81370
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gaming mus Logitech G502 X - kablet, sort (USB)
789 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gaming mus Logitech G502 X - kablet, sort (USB)
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK463 kr463 krKøb
2CS MEGASTORE DK498 kr537 krKøb
3Ultrashop589 kr589 krKøb
4Boligcenter DK789 kr789 krKøb
5Vivas DK809 kr888 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort i 97 dage. Laveste pris i perioden er 463 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 472 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 467 kr.

Den nuværende pris på 463 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Logitech G G502 X - Mus - optisk - kabling - USB - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026463 kr1 kr (0%)
1. maj 2026464 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026465 kr2 kr (0%)
9. mar. 2026467 kr5 kr (1%)
3. mar. 2026472 kr4 kr (1%)
28. feb. 2026468 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026467 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret