Gå til hovedindhold

Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206092860
Pris fra 346 krtil 521 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 322 kr 2. maj

Sammenlign priser på Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 346 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G305 LIGHTSPEED - Lilac - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla med RGB
346 kr
Til butik
Logitech G305 LIGHTSPEED - Lilac - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Lilla med RGB billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor, 6 programmerbare knapper, 200 - 12000 dpi, 125 - 1000 Hz opdatering, USB tilslutning med trådløs LIGHTSPEED forbindelse, Logitech HERO sensor, kan bruges til højrehåndede, lilla Gamingmusen G305 LIGHTSPEED er designet til høj ydelse og har en HERO-sensor med 12.000 DPI og en trådløs LIGHTSPEED-forbindelse med en reaktionstid på 1 ms i en prisbillig pakke, der lige er klar til brug. Den klarer hele 250 timers spil på et enkelt AA-batteri og vejer kun 99 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-006023
EAN: 5099206092860
Varenr.: 2864582
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla
388 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech - G305 Trådløs Gaming-mus
479,95 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Logitech - G305 Wireless Gaming Mouse - Lilac Mus - GEEKD.dk
516 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, Lilac
521 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK346 kr385 krKøb
2CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
3Gucca.dk479,95 kr479,95 krKøb
4Geekd516 kr516 krKøb
5Teknikproffset DK521 kr570 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla

PriceData har fulgt prisen på Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla i 182 dage. Laveste pris i perioden er 318 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 346 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026346 kr62 kr (15%)
13. maj 2026408 kr20 kr (5%)
7. maj 2026388 kr2 kr (1%)
5. maj 2026386 kr64 kr (20%)
2. maj 2026322 kr64 kr (17%)
1. maj 2026386 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026384 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026387 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026388 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026387 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret