Gå til hovedindhold

Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

LogitechMus og trackballsEAN: 5099206077843
Pris fra 289 krtil 579 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 282 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Logitech G305 Optisk Trådløs Hvid
289 kr
Til butik
Logitech G305 Optisk Trådløs Hvid billede

Produktinformation

Logitech G G305 - Mus - optisk - 6 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Artikel nr.: 910-005291
EAN: 5099206077843
Varenr.: 993859140
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid
313 kr
Til butik
Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid billede

Produktinformation

Gaming mus, optisk sensor, 6 programmerbare knapper, 200 - 12000 dpi, 125 - 1000 Hz opdatering, USB tilslutning med trådløs LIGHTSPEED forbindelse, Logitech HERO sensor, kan bruges til højrehåndede, hvid Gamingmusen G305 LIGHTSPEED er designet til høj ydelse og har en HERO-sensor med 12.000 DPI og en trådløs LIGHTSPEED-forbindelse med en reaktionstid på 1 ms i en prisbillig pakke, der lige er klar til brug. Den klarer hele 250 timers spil på et enkelt AA-batteri og vejer kun 99 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus
Artikel nr.: 910-005292
EAN: 5099206077843
Varenr.: 2673921
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Logitech G305 datormöss högerhand RF Trådlös Optisk 12000 DPI
-17%356 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Logitech G305 datormöss högerhand RF Trådlös Optisk 12000 DPI billede

Produktinformation

Logitech G305. Formfaktor: högerhand. Rörelsedetektor-teknik: Optisk, Gränssnitt: RF Trådlös, Rörelseupplösning: 12000 DPI, Bildfrekvens: 400 fps, Svarstid (medel): 1 ms, Typ av knappar: Tryckbara knappar, Antal knappar: 6, Scroll-typ: Hjul, Accelerering (max): 40 G. Strömkälla: Batterier. Produktens färg: Vit.

Produktspecifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Ledningsfri
EAN: 5099206077843
Varenr.: A14416
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Logitech G305 Optisk Trådløs Hvid
379 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs gaming-mus Logitech G G305 LIGHTSPEED - hvid
-8%559 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs gaming-mus Logitech G G305 LIGHTSPEED - hvid
-8%579 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK289 kr289 krKøb
2Proshop DK313 kr352 krKøb
3Teknikproffset DK356 kr405 krKøb
4Ultrashop379 kr379 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid i 178 dage. Laveste pris i perioden er 216 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 276 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Logitech G305 LIGHTSPEED - White - Gaming Mus - Optisk - 6 knapper - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026289 kr1 kr (0%)
3. maj 2026288 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026289 kr1 kr (0%)
15. mar. 2026288 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026287 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026288 kr6 kr (2%)
4. mar. 2026282 kr3 kr (1%)
28. feb. 2026279 kr44 kr (19%)
27. feb. 2026235 kr44 kr (16%)
26. feb. 2026279 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret