Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

Pris fra 525 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 234 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 523 kr 23. maj

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 525 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless Fan 3-pack Sort 120 mm
525 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL Wireless - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 12SL1W3B
EAN: 4718466016737
Varenr.: 1002569070
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless, 3-pak, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
679 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless, 3-pak, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Opgrader din PC-køling med stil og effektivitet med Lian Li UNI FAN SL Wireless, 3-pack, Black - 120mm. Denne pakke med tre 120 mm blæsere er perfekt til at give din computer det ultimative inden for ydeevne og design. Det trådløse design gør installation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466016737
Varenr.: 49690219512144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA
716 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28.5 dBa, lufttryk max 64.05 CFM, max statisk luftryk 2.44 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: L-WIRELESS CONTROLLER, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: G99.12SL1W3B.00
EAN: 4718466016737
Varenr.: 3310537
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC blæsere LIAN LI UNI FAN SL Wireless ARGB PWM, 120 mm, 3-pak med controller - sort
-11%739 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC blæsere LIAN LI UNI FAN SL Wireless ARGB PWM, 120 mm, 3-pak med controller - sort
-11%759 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK525 kr525 krKøb
2Geekd679 kr679 krKøb
3Proshop DK716 kr716 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA i 183 dage. Laveste pris i perioden er 523 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 848 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 730 kr.

Den nuværende pris på 525 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026525 kr1 kr (0%)
24. maj 2026524 kr1 kr (0%)
23. maj 2026523 kr151 kr (22%)
20. maj 2026674 kr17 kr (3%)
17. maj 2026657 kr1 kr (0%)
16. maj 2026658 kr1 kr (0%)
14. maj 2026657 kr2 kr (0%)
13. maj 2026659 kr1 kr (0%)
9. maj 2026660 kr3 kr (0%)
7. maj 2026657 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret