Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

Pris fra 890 krtil 1.796 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 906 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 890 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 3-pack Sort 120 mm
890 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 12SLLCD1W3B
EAN: 4718466016812
Varenr.: 1002569074
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 - 12 cm, sort, 3-pak
-14%1.009 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetsblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 - 12 cm, sort, 3-pak billede

Produktinformation

Effektive kabinetsblæsere med smart styring og LCDOpgrader luftflowet i din pc med Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120. Denne 3-pak 120 mm blæsere leverer stabil køling med op til 1.900 RPM og et maks. luftflow på 50,08 cfm. De er udstyret med ARGB-belysning i flere farver og en integreret blæserstyring, så du kan fintrimme både lys og hastighed til dit setup.Designet til stilrene buildsBlæserne er sorte og lavet i PBT for høj holdbarhed. Den trådløse LCD-løsning giver et moderne look, og den flydende dynamiske leje (FDB) sikrer jævn og pålidelig drift med kun 29,5 dB ved høj hastighed. Perfekt til gaming-pc’er og entusiastbuilds, hvor stabil køling og visuel tilpasning er i fokus.Type: KabinetsblæserStørrelse: 12 cmAntal i pakken: 3 stk.Mål (B × D × H): 120 × 124,5 × 28 mmLejetype: Fluid Dynamic Bearing (FDB)Hastighed: 350–1.900 RPMMaks. luftflow: 50,08 cfmMaks. lufttryk: 2,4 mmH2OLydniveau (høj hastighed): 29,5 dBSpænding: 5–12 V (nominel 40 V)Effektforbrug (typisk): 2,64 WTilslutning: 4-pinBelysning: ARGB, flerfarvetPlacering: Computer kabinetPakketype: Boks...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.96g
EAN: 4718466016812
Varenr.: 1928625
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 - 12 cm, sort, 3-pak
-14%1.029 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetsblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 120 - 12 cm, sort, 3-pak billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.96g
EAN: 4718466016812
Varenr.: 1928625
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA
1.058 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD, 3 pak, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
1.796 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK890 kr890 krKøb
2Boligcenter DK1.009 kr1.009 krKøb
3Vivas DK1.029 kr1.108 krKøb
4Proshop DK1.058 kr1.058 krKøb
5Geekd1.796 kr1.796 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 1.796 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.238 kr.

Den nuværende pris på 890 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD 3 pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026890 kr9 kr (1%)
13. apr. 2026899 kr10 kr (1%)
22. mar. 2026909 kr30 kr (3%)
20. mar. 2026939 kr856 kr (48%)
6. mar. 20261.795 kr115 kr (7%)
4. mar. 20261.680 kr154 kr (10%)
3. mar. 20261.526 kr1 kr (0%)
2. mar. 20261.527 kr265 kr (21%)
28. feb. 20261.262 kr49 kr (4%)
27. feb. 20261.311 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret