Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

Pris fra 242 krtil 409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 23. maj

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 242 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 1-pack Sort 120 mm
242 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD - Indsats med blæser - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 12SLLCD1W1B
EAN: 4718466016775
Varenr.: 1002569072
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD, Sort- 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
312 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD, Sort- 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev den perfekte kombination af stil og ydeevne med Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD, Black. Denne avancerede 120 mm blæser er designet til at give dig optimal køling til din gaming-PC eller high-performance setup, samtidig med at den tilføjer et strejf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466016775
Varenr.: 49690196246864
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA
316 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29.5 dBa, lufttryk max 50.08 CFM, max statisk luftryk 2.4 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 1900 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: G99.12SLLCD1W1B.00
EAN: 4718466016775
Varenr.: 3310585
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - LIAN LI UNI FAN SL Wireless LCD, sort
-11%389 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - LIAN LI UNI FAN SL Wireless LCD, sort
-11%409 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK242 kr242 krKøb
2Geekd312 kr312 krKøb
3Proshop DK316 kr355 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Vivas DK409 kr488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA i 185 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 368 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 242 kr er 24% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026242 kr2 kr (1%)
23. maj 2026240 kr89 kr (27%)
17. maj 2026329 kr1 kr (0%)
16. maj 2026330 kr1 kr (0%)
14. maj 2026329 kr1 kr (0%)
9. maj 2026330 kr1 kr (0%)
7. maj 2026329 kr1 kr (0%)
3. maj 2026328 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026329 kr34 kr (9%)
21. apr. 2026363 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret