Gå til hovedindhold

Lian Li Industrial Company Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort

Pris fra 138 krtil 207 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL120 Fan 1-pack Sort 120 mm
138 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL120 Fan 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 12RSL1W1B
EAN: 4718466016713
Varenr.: 1002569062
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort
147 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lian Li UNI FAN SL120 - 120 mm ARGB kabinetblæser, sort (1-pack)
-42%169 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lian Li UNI FAN SL120 - 120 mm ARGB kabinetblæser, sort (1-pack) billede

Produktinformation

Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sortGenereltBredde: 12 cmDybde: 2.8 cmFarve: SortHøjde: 12.45 cmPakke Indhold: Monteringsskruer, kabelProdukttype: Indsats med blæser - trådløs, omvendt bladVarmeafleder & blæserBlæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Strømningsdynamisk lejeBlæser-højde: 28 mmEgenskaber: Serieforbindelsesdesign, adresserbar RGBLuftstrøm: 69.5 cfmLufttryk: 2.6 mmOmdrejningshastighed: 300 - 2000 rpmOperations Voltage: 5/12 VStøjniveau: 31 dBAStrømforbrug: 1.8 WProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti: - 3 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Harddisk blæser og kølere
Vægt: 0.26g
EAN: 4718466016713
Varenr.: 2018571
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lian Li UNI FAN SL120 - 120 mm ARGB kabinetblæser, sort (1-pack)
-39%189 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lian Li UNI FAN SL120 Fan 1-pack Sort 120 mm
189 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse Black - Kabinet køler - 120mm - Sort - 29 dBA
204 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse, Sort - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
207 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK138 kr138 krKøb
2CS MEGASTORE DK147 kr186 krKøb
3Boligcenter DK169 kr169 krKøb
4Vivas DK189 kr258 krKøb
5Ultrashop189 kr189 krKøb
6Proshop DK204 kr243 krKøb
7Geekd207 kr207 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 138 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL120 - Indsats med blæser - trådløs, omvendt blad - 120 mm - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026138 kr4 kr (3%)
19. maj 2026142 kr3 kr (2%)
12. maj 2026145 kr4 kr (3%)
5. maj 2026149 kr4 kr (3%)
27. apr. 2026153 kr4 kr (3%)
21. apr. 2026157 kr3 kr (2%)
14. apr. 2026160 kr4 kr (2%)
7. apr. 2026164 kr4 kr (2%)
31. mar. 2026168 kr4 kr (2%)
24. mar. 2026172 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret