Gå til hovedindhold

Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 693 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 664 kr 24. maj

Sammenlign priser på Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 693 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL-INF 120 Black- 3 pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA
693 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL-INF 120 Black- 3 pack - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 122mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 29 dBa, lufttryk max 61.3 CFM, max statisk luftryk 2.66 mmH2O, omdrejningshastighed: 200 - 2100 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: (via hub) 4-pins & RGB tilslutning: (via hub) 3-pins (5 volt), kombineret PWM & RGB tilslutning: 7-pins, addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: Lian Li UNI HUB SL-INF, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, multi pakke med 3 blæsere, farve: sort med RGB. - - Inklusiv UNI FAN SL-INF controller, understøtter op til 16 UNI FAN SL-INF fans! - Daisy-chained med mindre kabelrod - Lian Li L-Connect 3 software til at styre RGB effekter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: UF-SLIN120-3B
EAN: 4718466011732
Varenr.: 3085690
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY UF-SLIN120-3B Fan 3-pack Sort 120 mm
837 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk
850 kr
Til butik
Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev enestående køleeffekt og imponerende belysning med Lian Li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3-pack - 120mm, Infinity RGB. Dette pakketilbud indeholder tre sorte 120mm ventilatorer og en inkluderet controller, der giver dig fuld kontrol over dine ventila...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4718466011732
Varenr.: 42841598918893
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LIAN LI UNI FAN SL-INF 120 ARGB PWM - 120 mm trippelpakke med controller, sort
879 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LIAN LI UNI FAN SL-INF 120 ARGB PWM - 120 mm trippelpakke med controller, sort
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK693 kr732 krKøb
2CompuMail DK837 kr837 krKøb
3Geekd850 kr850 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 161 dage. Laveste pris i perioden er 664 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 724 kr.

Den nuværende pris på 693 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Lian li UNI FAN SL Infinity PWM Sort 3 pack - 120mm - Infinity RGB - Controller inkluderet Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026693 kr29 kr (4%)
24. maj 2026664 kr60 kr (8%)
23. maj 2026724 kr1 kr (0%)
22. maj 2026725 kr6 kr (1%)
21. maj 2026731 kr13 kr (2%)
18. maj 2026718 kr10 kr (1%)
17. maj 2026728 kr10 kr (1%)
16. maj 2026718 kr13 kr (2%)
20. apr. 2026731 kr9 kr (1%)
17. apr. 2026740 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret