Gå til hovedindhold

Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk

Pris fra 240 krtil 289 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 233 kr 28. maj

Sammenlign priser på Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 240 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY - Indsats med blæser - 140 mm - sort
240 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY - Indsats med blæser - 140 mm - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: UF-SLIN140-1B
EAN: 4718466013156
Varenr.: 9617827
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Black - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA
249 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL-INF 140 Black - Kabinet køler - 140mm - Sort med RGB LED lys - 28 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 142mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28 dBa, lufttryk max 72.7 CFM, max statisk luftryk 2.88 mmH2O, omdrejningshastighed: 200 - 1600 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), kombineret PWM & RGB tilslutning: 7-pins, addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontrolleret af: ASUS AURA / Asrock Polychrome Sync / Gigabyte Fusion / MSI Mystic Light, farve: sort med RGB. - - Understøttet af enten Lian Li UNI HUB SL-INF-controller eller direkte til dit bundkorts ARGB-tilslutning (UNI HUB SL-INF-controller forventes lanceret i februar 2024) - Daisy-chained med mindre kabelrod - Lian Li L-Connect 3-software til at styre RGB-effekter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: UF-SLIN140-1B
EAN: 4718466013156
Varenr.: 3139854
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY Fan 1-pack Sort 140 mm
278 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk
289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK240 kr279 krKøb
2Proshop DK249 kr288 krKøb
3CompuMail DK278 kr278 krKøb
4Geekd289 kr289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 240 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Lian li UNI FAN SL INF PWM Black - 140mm, infinity RGB, single pack Kabinet Blæser - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026240 kr2 kr (1%)
29. maj 2026238 kr5 kr (2%)
28. maj 2026233 kr1 kr (0%)
27. maj 2026234 kr1 kr (0%)
22. maj 2026233 kr4 kr (2%)
21. maj 2026237 kr1 kr (0%)
20. maj 2026238 kr1 kr (0%)
19. maj 2026237 kr3 kr (1%)
18. maj 2026234 kr3 kr (1%)
17. maj 2026237 kr11 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret