Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

Pris fra 650 krtil 759 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 619 kr 18. maj

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 650 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3)
650 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless - Indsats med blæser - 120 mm - sort (pakke med 3) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesventilator
Farve: 3
Artikel nr.: 12RSL1W3B
EAN: 4718466016751
Varenr.: 21904179
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA
-18%667 kr
Før 817 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 28.5 dBa, lufttryk max 64 CFM, max statisk luftryk 2.07 mmH2O, omdrejningshastighed: 0 - 2000 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Fluid Dynamic Bearing (FDB), bundkort tilslutning: 4-pins & RGB tilslutning: 3-pins (5 volt), addressable RGB LED lys, kan sammenkobles (daisy-chain): ja - via stik på rammen, kontroller inkluderet: L-WIRELESS CONTROLLER, farve: sort med RGB.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: G99.12RSL1W3B.00
EAN: 4718466016751
Varenr.: 3310544
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li UNI FAN SL Wireless Fan 3-pack Sort 120 mm
668 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - sort, 3-pak
-11%739 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetblæsere Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - sort, 3-pak
-11%759 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK650 kr689 krKøb
2Proshop DK667 kr667 krKøb
3CompuMail DK668 kr668 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA i 184 dage. Laveste pris i perioden er 619 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 866 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 726 kr.

Den nuværende pris på 650 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack Black - Kabinet køler - 120mm - Sort med RGB LED lys - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026650 kr13 kr (2%)
28. maj 2026637 kr30 kr (4%)
25. maj 2026667 kr30 kr (5%)
24. maj 2026637 kr27 kr (4%)
23. maj 2026664 kr3 kr (0%)
22. maj 2026667 kr30 kr (5%)
21. maj 2026637 kr30 kr (4%)
20. maj 2026667 kr48 kr (8%)
18. maj 2026619 kr3 kr (0%)
17. maj 2026622 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret