Gå til hovedindhold

Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA

Pris fra 720 krtil 1.191 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 471 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 720 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack hvid 120mm
720 kr
Til butik
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack hvid 120mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kabinet køling
Farve: 1
Artikel nr.: G99.12RSL1W3W.00
EAN: 4718466016768
Varenr.: 21627263
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - hvid (3-pak)
-11%739 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetventilator Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - hvid (3-pak) billede

Produktinformation

Effektiv kabinetventilator med trådløs ARGB-styringOpgrader luftgennemstrømningen i din pc med Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade. Denne 3-pak i hvid leverer stille og stabil køling til dit kabinet med PWM-styring fra 400–2.000 RPM, op til 64 cfm luftflow og 2,07 mmH2O statisk tryk. Reverse blade-designet gør sættet velegnet til opsætninger, hvor du ønsker at fremhæve belysningen fra den modsatte side. Integreret flerfarvet ARGB-lys og medfølgende controller gør det let at skabe et rent, kabellet look.Til entusiaster og stilrene buildsVentilatorerne på 120 × 124,5 × 28 mm er udstyret med Fluid Dynamic Bearing for glat drift og lang levetid. Strømforbrug er lavt på 1,8 W, og tilslutning sker via 4-pin PWM. Sættet indeholder tre blæsere, så du kan skabe en sammenhængende køleløsning i dit kabinet.Type: KabinetventilatorStørrelse: 12 cmMål (B × D × H): 120 × 124,5 × 28 mmOmdrejninger: 400–2.000 RPMMaks. luftgennemstrømning: 64 cfmMaks. statisk tryk: 2,07 mmH2OStøjniveau (høj): 31 dBLejetype: Fluid Dynamic BearingTilslutning: 4-pin PWMBelysning: ARGB, flerfarvetAntal blæsere: 3Strømforbrug: 1,8 WSpænding: 5–12 VPlacering: Computer kabinetPakketype: Boks...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.78g
EAN: 4718466016768
Varenr.: 1942769
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - hvid (3-pak)
-11%759 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabinetventilator Lian Li UNI FAN SL Wireless 120 Reverse Blade 12 cm - hvid (3-pak) billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Ventilatorer
Vægt: 0.78g
EAN: 4718466016768
Varenr.: 1942769
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA
989 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse, 3-pak, Hvid - 120mm Kabinet Blæser - GEEKD.dk
1.191 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK720 kr759 krKøb
2Boligcenter DK739 kr739 krKøb
3Vivas DK759 kr838 krKøb
4Proshop DK989 kr1.028 krKøb
5Geekd1.191 kr1.191 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA

PriceData har fulgt prisen på Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA i 176 dage. Laveste pris i perioden er 720 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.054 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 827 kr.

Den nuværende pris på 720 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Lian Li UNI FAN SL Wireless Reverse 3-pack White - Kabinet køler - 120mm - Hvid med RGB - 29 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026720 kr19 kr (3%)
31. maj 2026739 kr10 kr (1%)
30. maj 2026749 kr10 kr (1%)
27. maj 2026739 kr10 kr (1%)
26. maj 2026749 kr10 kr (1%)
24. maj 2026739 kr10 kr (1%)
23. maj 2026749 kr10 kr (1%)
17. maj 2026739 kr10 kr (1%)
16. maj 2026749 kr10 kr (1%)
5. maj 2026739 kr225 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret