Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0198156725684
Pris fra 1.499 krtil 2.259 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 760 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.490 kr 21. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1499 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ
1.499 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: 64B9GAT1EU
EAN: 0198156725684
Varenr.: 24520958
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" Lenovo ThinkVision T24d-40 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
1.499 kr
Til butik
24" Lenovo ThinkVision T24d-40 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision T24d-40 monitor øger produktiviteten med en 16:10 IPS-panel til præcis farvegengivelse og komfortable lange arbejdsperioder. Størrelse: 24" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: TÜV Rheinland Eye Comfort 5-star; 99% sRGB; USB 3.2 Gen 1 hub; USB-C docking; Højde/pivot/tilt-justeringer Ergonomiske justeringer og alsidig tilslutning holder dig komfortabel og fokuseret, så du kan arbejde længere uden afbrydelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 64B9GAT1EU
EAN: 0198156725684
Varenr.: 3395843
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision T24d-40 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
1.555 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkVision T24d-40 24" IPS Full HD skærm 120 Hz med USB-C
-18%1.799 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkVision T24d-40 24" IPS Full HD skærm 120 Hz med USB-C
-18%1.819 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision T24d-40 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Ips 16:9 120hz
2.024 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision T24d-40 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
2.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.499 kr1.499 krKøb
2Proshop DK1.499 kr1.499 krKøb
3CompuMail DK1.555 kr1.555 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Vivas DK1.819 kr1.869 krKøb
6Dustin DK2.024 kr2.110,25 krKøb
7Ultrashop2.259 kr2.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ i 187 dage. Laveste pris i perioden er 1.490 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 1.820 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.683 kr.

Den nuværende pris på 1.499 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Lenovo ThinkVision T24d-40 - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 4 ms - HDMI, Displ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.499 kr9 kr (1%)
21. maj 20261.490 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.499 kr90 kr (6%)
12. maj 20261.589 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.590 kr57 kr (3%)
19. apr. 20261.647 kr9 kr (1%)
11. apr. 20261.656 kr5 kr (0%)
10. apr. 20261.661 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.662 kr8 kr (0%)
5. apr. 20261.670 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret