Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195892079835
Pris fra 547 krtil 759 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 536 kr 18. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 547 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision MC60 (S) 1920 x 1080 Webcam
547 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision MC60 (S) 1920 x 1080 Webcam billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 4XC1K97399
EAN: 0195892079835
Varenr.: 1001112744
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2
608 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision MC60 (S) Monitor Webcam
609 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision MC60 (S) 1920 x 1080 Webcam
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lenovo ThinkVision MC60 (S) Full HD webcam - USB 2.0 - Sort
739 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision Mc60 (s)
749 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo ThinkVision MC60 (S) Full HD webcam - USB 2.0 - Sort
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK547 kr547 krKøb
2CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
3Proshop DK609 kr648 krKøb
4Ultrashop699 kr699 krKøb
5Boligcenter DK739 kr739 krKøb
6Dustin DK749 kr835,25 krKøb
7Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 536 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 692 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 547 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Lenovo ThinkVision MC60 (S) - Webcam - farve - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026547 kr11 kr (2%)
18. maj 2026536 kr3 kr (1%)
17. maj 2026539 kr3 kr (1%)
11. maj 2026536 kr11 kr (2%)
6. mar. 2026547 kr4 kr (1%)
4. mar. 2026543 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026540 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026544 kr3 kr (1%)
25. feb. 2026547 kr4 kr (1%)
24. feb. 2026543 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret