Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0195713047593
Pris fra 10.259 krtil 11.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.340 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.581 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz
10.259 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P40w-20 - LED-skærm - kurvet - 40" (39.7" til at se) - 5120 x 2160 WUHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xThunderbolt 4, DisplayPort, HDMI - ravnsort - Campus

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 62C1GAT6EU
EAN: 0195713047593
Varenr.: 998893136
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lenovo ThinkVision P40w-20 - 5120x2160 (5K2K) - 75Hz - IPS - 96W USB-C
10.389 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P40w-20 - 5120x2160 (5K2K) - 75Hz - IPS - 96W USB-C billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P40w-20 monitor leverer bred ultrabred produktivitet og kreativ ydeevne med IPS-klare billeder og et kurvet 21:9-format. Størrelse: 40" Opløsning: 5120 x 2160 (5K2K) Opdateringsfrekvens: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x Thunderbolt 4, DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB-C with 96W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: HDR; Gigabit Ethernet; USB 3.2 Gen 1 hub; Audio Smart Switch; Wake-on-LAN; Intel AMT support Ultrawide formfaktor, bred farvedækning og omfattende tilslutningsmuligheder effektiviserer multitasking og kreative arbejdsgange, mens indbygget Ethernet og kraftfuld USB-C-strøm gør docking og netværksstyring enklere.

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 62C1GAT6EU
EAN: 0195713047593
Varenr.: 2991231
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm Lenovo ThinkVision P40w-20 40" kurvet WUHD IPS 75 Hz
-9%11.499 kr
Før 12.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm Lenovo ThinkVision P40w-20 40" kurvet WUHD IPS 75 Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P40w-20 - LED-skærm - kurvet - 40" (39.7" til at se) - 5120 x 2160 WUHD @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 4 ms - 2xThunderbolt 4, DisplayPort, HDMI - ravnsort - CampusGenereltBacklight-teknologi: WLEDDiagonal størrelse: 40"Dimensioner (B x D x H): 94.76 cm x 27.94 cm x 64.12 cm - med stander (højeste position)Egenskaber: DelbilledeFlicker Free-teknologiPBPLow Blue Light-teknologiDelta E<2 kalibrering10-bit Color Depth3-side NearEdgelessSmart Power-teknologiEnergiklasse: Klasse GEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/428972Farve: RavnsortFarve support: 1,07 milliarder farverFarvespektrum: 98% DCI-P3, 99% sRGBFormatforhold: 21:9Indbygget udstyr: Gigabit Ethernet-netværksadapter, USB 3.2 Gen 1/USB-C hubKontrastforhold: 1000:1 / 3000000:1 (dynamisk)Kurvet skærm: Ja (2500R)Lodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 300 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.1815 mmPixel pr. tomme: 140Responstid: 4 ms (ekstrem), 6 ms (typisk)Skærmbelægning: BlændfriSkærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: WUHD 5120 x 2160 ved 75 HzSynlig diameter: 39.7"USB-strømlevering: 96 WattVandret synsvinkel: 178Vægt: 14.65 k...

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Vægt: 19.88g
EAN: 0195713047593
Varenr.: 1830879
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm Lenovo ThinkVision P40w-20 40" kurvet WUHD IPS 75 Hz
-9%11.519 kr
Før 12.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo P40W-20 39.7IN 5KX2K5120 X
11.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK10.259 kr10.259 krKøb
2Proshop DK10.389 kr10.389 krKøb
3Boligcenter DK11.499 kr11.499 krKøb
4Vivas DK11.519 kr11.679 krKøb
5Ultrashop11.599 kr11.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz i 185 dage. Laveste pris i perioden er 9.581 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 10.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.035 kr.

Den nuværende pris på 10.259 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Lenovo ThinkVision P40w-20 40" IPS 5120 x 2160 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202610.259 kr408 kr (4%)
23. maj 20269.851 kr140 kr (1%)
19. maj 20269.991 kr61 kr (1%)
17. maj 20269.930 kr61 kr (1%)
16. maj 20269.991 kr61 kr (1%)
15. maj 20269.930 kr61 kr (1%)
12. maj 20269.991 kr61 kr (1%)
10. maj 20269.930 kr61 kr (1%)
7. maj 20269.991 kr61 kr (1%)
3. maj 20269.930 kr61 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret