Gå til hovedindhold

Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz

LenovoComputer – tilbehørEAN: 0196802362085
Pris fra 11.661 krtil 16.088 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4.427 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.624 kr 14. maj

Sammenlign priser på Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11661 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lenovo Thinkvision P49w-30 Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Ips 32:9 60hz
-0%11.661 kr
Før 11.661,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lenovo Thinkvision P49w-30 Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Ips 32:9 60hz billede

Produktinformation

Ultrabred 49-tommers buet IPS-skærm til en fordybende oplevelse Enestående opløsning på 5120 x 1440 for krystalklare billeder Inkluderer DisplayPort, HDMI og Thunderbolt 4-interface Pålidelig opdateringshastighed på 60 Hz for jævn og stabil grafik Suverænt 32:9-billedformat for et ekspansivt synsfelt Revolutionerende Lenovo ThinkVision-teknologi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 63DBRAT1EU
EAN: 0196802362085
Varenr.: 5011342219
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LENOVO 49" skærm P49w-30
11.990 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
12.792 kr
Til butik
Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Lenovo ThinkVision P49w-30 - LED-skærm - kurvet - 49" (49" til at se) - 5120 x 1440 UltraWide Dual QHD @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 2000:1 - DisplayHDR 10 - 4 ms - Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - ravnsort

Produktspecifikationer

Mærke: Lenovo
Artikel nr.: 63DBRAT1EU
EAN: 0196802362085
Varenr.: 1001152003
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Lenovo ThinkVision P49w-30 - 5120x1440 - 60Hz - IPS - 100W USB-C - KVM switch
13.194 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lenovo ThinkVision P49w-30 49 IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz
15.279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Lenovo 49" - P49W-30 DQHD Lenovo
16.088 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK11.661 kr11.747,25 krKøb
2Komplett DK11.990 kr11.990 krKøb
3CompuMail DK12.792 kr12.792 krKøb
4Proshop DK13.194 kr13.194 krKøb
5Ultrashop15.279 kr15.279 krKøb
6Teknikproffset DK16.088 kr16.237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz i 175 dage. Laveste pris i perioden er 10.624 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 13.786 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.246 kr.

Den nuværende pris på 11.661 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Lenovo ThinkVision P49w-30 49" IPS 5120 x 1440 (UltraWide) Thunderbolt 4 HDMI DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202611.661 kr7 kr (0%)
23. maj 202611.654 kr1.030 kr (10%)
14. maj 202610.624 kr1.250 kr (11%)
27. apr. 202611.874 kr11 kr (0%)
16. apr. 202611.863 kr1.239 kr (12%)
15. apr. 202610.624 kr1.239 kr (10%)
13. apr. 202611.863 kr532 kr (4%)
10. apr. 202612.395 kr1.771 kr (17%)
8. apr. 202610.624 kr1.587 kr (13%)
3. apr. 202612.211 kr1.587 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret