Gå til hovedindhold

LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjEAN: 5702017814674
Pris fra 343 krtil 529,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 186,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325,75 kr 16. maj

Sammenlign priser på LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 343 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10348 Bonsaitræ: Japansk løn
343 kr
Til butik
LEGO Botanicals 10348 Bonsaitræ: Japansk løn billede

Produktinformation

Fordyb dig i naturens ro med LEGO® Botanicals Bonsaitræ: Japansk løn, et byggesæt til voksne. Slap af og gear ned, mens du samler den naturtro plante, som har røde og orange blade og står i en mørkegrøn urtepotte, og brug den så i en udstilling, der holder evigt. Du kan også glæde en planteelsker ved at give sættet som en smuk fødselsdagsgave eller indflyttergave. Omfatter røde og ravgule blade og en mørkegrøn krukke Et fordybende byggeprojekt for natur- eller planteelskere Brug træet som et stykke planteinspireret boligindretning, der aldrig visner eller skal vandes En indflyttergave eller fødselsdagsgave til mænd, kvinder og planteentusiaster Sættet omfatter trykt og digital version af byggevejledningen 18+, 474 dele, 382mm x 262mm x 70,5mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: LEGO
Artikel nr.: 10348
EAN: 5702017814674
Varenr.: 3340246
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals 10348 Bonsaitræ: Japansk løn
347 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO Botanicals bonsaitræ: japansk løn 10348
375 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk
399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO Botanicals japansk rød ahorn bonsai 10348 - 18+
-4%449 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO Botanicals japansk rød ahorn bonsai 10348 - 18+
-4%469 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO Botanicals - Japansk rød ahorn-bonsaitræ (10348)
476 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10348 LEGO Botanicals Bonsaitræ: Japansk løn
499,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® Botanicals - Bonsaitræ: Japansk løn 10348 - 474 dele
529,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK343 kr382 krKøb
2CS MEGASTORE DK347 kr386 krKøb
3Komplett DK375 kr375 krKøb
4Geekd399 kr399 krKøb
5Boligcenter DK449 kr449 krKøb
6Vivas DK469 kr548 krKøb
7Teknikproffset DK476 kr535 krKøb
8Legekæden499,95 kr499,95 krKøb
9Kids-world.dk529,95 kr529,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 343 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for LEGO 10348 Botanicals Japanese Red Maple - Bonsai Tree - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026343 kr6 kr (2%)
17. maj 2026349 kr23,25 kr (7%)
16. maj 2026325,75 kr23,25 kr (7%)
18. mar. 2026349 kr1 kr (0%)
8. mar. 2026348 kr1 kr (0%)
5. mar. 2026349 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026348 kr69 kr (25%)
2. feb. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret